Obserwuj w Google News

Ze ślubu Cichopek i Kurzajewskiego nici. Poznaliśmy powody

2 min. czytania
14.11.2023 17:48
Zareaguj Reakcja

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski dogadują się w związku równie dobrze jak na planie „Pytania na śniadanie”. Plotki o planowanym przez nich ślubie krążą w mediach od dawna. Jednak ich plany dotyczące ceremonii mogły zostać pokrzyżowane.

Ze ślubu Cichopek i Kurzajewskiego nici. Poznaliśmy powody
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Miłość Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego kwitnie od wielu miesięcy. Zakochani gwiazdorzy TVP afiszują się ze swoim uczuciem w mediach społecznościowych, między innymi publikując w sieci zdjęcia ze wspólnych podróży. Wyglądają na szczęśliwych i raczej nie przejmują się osobami, które są przeciwne ich związkowi. Podobno układa im się tak dobrze, że zaczęli myśleć o ślubie. Okazuje się jednak, że ich plany mogły zostać pokrzyżowane…

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski nie wezmą ślubu?

Kurzajewski i Cichopek planowali pobrać się latem bieżącego roku. Niestety ze względu na pewne okoliczności zostali zmuszeni do przełożenia ceremonii. Jak donosi „Show”, gwiazdorzy TVP mieli nie wyrobić się z załatwieniem wszystkich rzeczy związanych ze ślubem. Ze względu na nieprzewidziane zawiłości strony organizacyjnej nie dali rady zalegalizować związku w 2023 roku.

Redakcja poleca

Planowanie ceremonii było dla nich wyzwaniem, ponieważ znaleźli się w samym centrum medialnej burzy, napędzanej przez Paulinę Smaszcz i Marcina Hakiela. Przypomnijmy, że Paulina Smaszcz nie szczędziła słów krytyki swojemu byłemu mężowi, co miało skończyć się pozwem. Eksmąż Cichopek także nie trzymał języka za zębami. Ujawnił on między innymi, że dowiedział się o zdradzie Cichopek dzięki detektywom i zasiadł na kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie powiedział, że była małżonka i jej aktualny partner obgadują go za plecami. Jak można się domyślić, to niezbyt sprzyjało przedślubnej atmosferze… Ponadto Kasia miała na głowie komunię córki i remont domu.

Redakcja poleca

Żadna z tych rzeczy nie osłabiła jednak uczucia, którym się darzą. – Nie chcą, żeby przykre sytuacje z Pauliną psuły im uroczystość. Wolą poczekać na spokojniejszy czas. Bardzo się wspierają i dobrze wiedzą, że jest kilka osób, które życzą im rozstania. Nic z tego. Dramaty bardziej ich zbliżyły – powiedziała Jastrząb Post znajoma „Kurzopków”.

Ślub Cichopek i Kurzajewskiego odbędzie się za granicą

O ślubie Cichopek i Kurzajewskiego plotkuje się od dłuższego czasu. W pewnym momencie do mediów trafiły informacje, które sugerują, że prowadzący „Pytanie na śniadanie” mają niezwykle ambitne plany. Nie chcą pobrać się w Polsce. Marzy im się ceremonia w wyjątkowej scenerii, na jednej z rajskich greckich wysp.

Źródła: Radio ZET/Show/Jastrzabpost.pl

Nie przegap
Maciej Kurzajewski przerwał wywiad w „Pytaniu na Śniadanie”. Katarzyna Cichopek ratowała sytuację
4 Zobacz galerię
fot. TVP (Pytanie na Śniadanie)