Obserwuj w Google News

Kolejne zmiany w „Mam talent”. To już nie będzie ten sam program, który pamiętacie

2 min. czytania
16.11.2023 14:27
Zareaguj Reakcja

Po 15 latach emisji „Mam talent” TVN postanowiło wstrzymać się z kolejnymi nagraniami. Nie oznacza to jednak, że program nie wróci na ekrany. Wróci, ale w mocno odmienionej, a wręcz zrewolucjonizowanej wersji.

Kolejne zmiany w „Mam talent”. To już nie będzie ten sam program, który pamiętacie
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Niemal od początku roku media rozgrzewa temat telewizyjnych rewolucji, które zachodzą w Polsacie i TVN-ie po zmianach dyrektorów programowych. Były głośne zwolnienia, były wielkie roszady, ale są też i wielkie niewiadome. Mowa o „Tańcu z Gwiazdami” Polsatu i „Mam talent” TVN-u. Formaty mają być tak odświeżane, że ich premierę przesunięto z jesieni na wiosnę przyszłego roku. Niedawno wyszło na jaw, że przyszłość pierwszego show stoi pod wielkim znakiem zapytania. Tymczasem jeśli chodzi o  „Mam talent”, prace mają wrzeć jak nigdy. Poznaliśmy kolejne kulisy.

Zobacz też:  Jan Kliment nagle przerwał wywiad. Poszło o Julię Wieniawę w „Mam talent”

Co się zmienia w „Mam talent”? Wielkie zaskoczenie w obsadzie

Niedawno dowiedzieliśmy się, że duże zmiany zaszły w obsadzie „Mam talent”. Po kilkunastu latach pracy na planie z programem pożegnała się Małgorzata Foremniak. Jan Kliment również nie wystąpi już w kolejnych edycjach. Kto zajmie ich miejsce? W fotelu jury zasiądą Julia Wieniawa i dotychczasowy prowadzący programu – Marcin Prokop. Posadę zachowała natomiast Agnieszka Chylińska, która wciąż pozostanie w roli przewodniczącej składu oceniającego uczestników.

Redakcja poleca

A co z prowadzącymi? Miejsce Prokopa i Michała Kempy (a przez wiele lat Szymona Hołowni) zajmą Jan Pirowski i Agnieszka Woźniak-Starak. Na tym jednak nie koniec, bo dowiadujemy się o kolejnych nowościach, które szykuje widzom produkcja.

„Mam talent” po odświeżeniu. Kiedy emisja programu?

Jak donosi portal Wirtualne Media, po „Mam talent”, jaki do tej pory znaliśmy, może nie zostać nawet ślad. Szatra graficzna z czołówką i logiem na czele ma zostać mocno odświeżona, a efekty pracy projektantów mamy poznać już 16 grudnia. To samo ma dotyczyć studia, w którym odbywają się nagrania.

Pozostaje tylko pytanie, kiedy odbędzie się emisja nowej wersji „Mam talent”? Niestety musimy uzbroić się w cierpliwość. Dopiero rozpoczęto castingi dla uczestników show. Premiera nowych odcinków jest planowana na wiosnę przyszłego roku.

Źródło: Radio ZET/Wirtualne Media

Nie przegap
Beyonce Justin Timberlake Britney Spears
11 Zobacz galerię
fot. FaceToFace/REPORTER/East News, AFP/EAST NEWS, Photo Image Press / Splash News/EAST NEWS