Obserwuj w Google News

Co się dzieje z Dorotą Wellman? Nagle zniknęła z „Dzień dobry TVN”

2 min. czytania
16.11.2023 10:41
Zareaguj Reakcja

Dorota Wellman i Marcin Prokop to jeden z ulubionych ekranowych duetów. Dziennikarze od lat prowadzą razem „Dzień dobry TVN” i doskonale się dogadują. Od kilku dni Prokop pojawia się jednak na ekranie bez swojej ekranowej partnerki. Najpierw u jego boku stanął Damian Michałowski, teraz natomiast współprowadzi program z Paulina Krupińską. Skąd ta nagła zmiana?

Dorota Wellman i Marcin Prokop
fot. MATEUSZ GROCHOCKI/Dzien Dobry TVN/East News

Dorota Wellman i Marcin Prokop tworzą duet prowadzących „Dzień dobry TVN” od blisko 16 lat. Jeszcze wcześniej współpracowali ze sobą w TVP w programach „Pytanie na śniadanie” i „Podróże z żartem”. Dziennikarze uznawani są przez widzów za jedną z najbardziej zgranych i zabawnych telewizyjnych par. Oni sami w wielu wywiadach zdradzali, że odkąd się poznali połączyła ich niezwykła chemia.

- Między mną a Marcinem Prokopem od razu zaiskrzyło, jak w miłości, tylko bez konsumpcji seksualnej -  mówiła Dorota Wellman w rozmowie z agencja Newseria Lifestyle. - On jest jedyny, niepowtarzalny, wyjątkowy, szczególny, ja się świetnie z nim czuję. Raz go traktuję jak syna, raz jak brata, raz jak męża telewizyjnego, więc nawet by mi przez myśl nie przeszło, żeby to zmieniać – dodawała.

Dorota Wellman zniknęła z „Dzień dobry TVN”

Ostatnio jednak widzowie mogli doznać niemałego szoku. Kilka dni temu dziennikarka przestała się pojawić w porannych programach TVN, a jej miejsce, u boku Marcina Prokopa, zastąpili inni redaktorzy programu. Najpierw lubiany prezenter prowadził program z Damianem Michałowskim, teraz natomiast dołączyła do niego Paulina Krupińska.

Redakcja poleca

Taka sytuacja mocno zaskoczyła sympatyków Doroty Wellman. By uspokoić nieco zmartwionych fanów dziennikarki, Prokop postanowił krótko skomentować jej nieobecność. Nie zdradził jednak konkretnych powodów, które sprawiły, że jego partnerka zrobiła sobie przerwę od pracy ani kiedy dokładnie znów pojawi się w studiu „Dzień dobry TVN”.

- Nie martwcie się jednak Państwo, Dorota Wellman też wróci w swoim czasie na swoje miejsce. Serdecznie Dorotka cię pozdrawiamy – ogłosił na antenie.

Źródło: Radio ZET/Plejada

Nie przegap
Dorota Wellman uderzyła Marcina Prokopa w „Dzień Dobry TVN”. Porównał ją do Danuty Holeckiej
9 Zobacz galerię
fot. TVN (Dzień Dobry TVN)