Obserwuj w Google News

Jason Momoa zatańczył bez spodni na wizji. Fani są zachwyceni [WIDEO]

2 min. czytania
16.11.2023 13:22
Zareaguj Reakcja

Jason Momoa wystąpi w najnowszym odcinku amerykańskiego show „Saturday Night Live”. Uwagę internautów zwrócił zwiastun programu, w którym aktor tańczy bez spodni.

Jason Momoa zatańczył bez spodni na wizji. Fani są zachwyceni
fot. screen/YouTube - Saturday Night Live - Jason Momoa Is Super Excited for His Return to SNL

Aktor znany z filmu „Aquaman” poprowadzi odcinek słynnego programu „Saturday Night Live”. To nie pierwszy raz, gdy Jason Momoa będzie prowadził show, bo robił to już w 2018 roku. Teraz jednak wraca w wielkim stylu – w najnowszym zwiastunie widać, jak tańczy. Aktor był tak podekscytowany powrotem, że na filmie… nie miał na sobie spodni.

Jason Momoa po raz kolejny poprowadzi „Saturday Night Live”

15 listopada ukazał się zwiastun nowego odcinka amerykańskiego show. Formuła „Saturday Night Live” polega na tym, że zapraszane są gwiazdy, które wcielają się w rolę prowadzących program. Tym razem będą to Jason Momoa i piosenkarka Tate McRae.

Redakcja poleca

Na filmie, który ukazał się na oficjalnym koncie show na YouTubie, widać aktora, który przychodzi do studia w kapeluszu i płaszczu.

– I’m back – mówi aktor, co oznacza „wróciłem”. Wcześniej bowiem Jason Momoa był w programie dwa razy jako gość specjalny, a w 2018 prowadził „SNL”. Krótkie migawki z odcinków, w których wystąpił gwiazdor, ukazują się też na samym początku filmu jako wspomnienie.

Jason Momoa półnagi tańczy na filmie

W zwiastunie „Saturday Night Live” Jason Momoa jest podekscytowany powrotem do programu w charakterze prowadzącego. Zaczyna tańczyć i zostaje zauważony przez jedną ze stałych uczestniczek show, Ego Nwodim. Jeden szczegół powodował, że nie mógł w taki sposób wystąpić w programie – nie miał na sobie dolnej części garderoby (z wyjątkiem butów).

– Kochamy cię, ale nie możesz być bez bielizny. To miejsce pracy – mówi Ego Nwodim. Jason Momoa tłumaczy jej tak: – Gdy jestem podekscytowany, zapominam ubrać spodni.

Mimo upomnienia od uczestniczki „SNL” aktor orzekł jej, że „nie ma szans”, aby ubrał cokolwiek na dół ciała. W dalszej części filmu tańczy i bierze na swoje ramię innego członka obsady programu, Marcello Hernandeza.

Oglądaj

Komentarze na YouTubie w większości są pozytywne: „Uwielbiam tę energię, jaką ma ten gość. Cieszę się, że znowu go zobaczę w »SNL«”, „Ze wszystkich prowadzących, których widziałem przez lata, Jason trafia do mnie, bo najbardziej chce rozbawiać. Jest tak rozentuzjazmowany jak dziecko”.

Czy Jason Momoa wystąpi bez spodni w „Saturday Night Live”? To się okaże już w sobotę (w czasie amerykańskim – w Polsce będzie już wtedy niedziela).

Źródło: Radio ZET/YouTube

Nie przegap
Robert Pattinson
8 Zobacz galerię
fot. Gregory Pace/Rex Features/Shutterstock/East News