Obserwuj w Google News

Jennifer Aniston wspomina Matthew Perry’ego. Pokazała prywatną wiadomość

2 min. czytania
15.11.2023 19:53

Niespodziewana śmierć Matthew Perry’ego była ciosem dla fanów „Przyjaciół” oraz dla jego bliskich. Do tej pory gwiazdy sitcomu wydały wspólne oświadczenie dotyczące tej niewyobrażalnej straty. Jednak na prywatnym instagramowym profilu Jennifer Aniston nie pojawił się żaden post, upamiętniający aktora. Aż do teraz.

Jennifer Aniston wspomina Matthew Perry’ego. Pokazała prywatną wiadomość
fot. NBC/Ferrari Press/East News, NPX/STAR MAX/IPx/Associated Press/East News

Matthew Perry, aktor znany z roli Chandlera Binga w serialu „ Przyjaciele”, zmarł 28 października 2023 roku. Jego ciało znaleziono w jacuzzi. Miał zaledwie 54 lata.

Gwiazdy „Przyjaciół” pożegnały Matthew Perry’ego

Śmierć Matthew Perry’ego wywołała poruszenie w sieci. Fani „Przyjaciół” prześcigali się w postowaniu wspomnień związanych z aktorem i kultowymi scenami z jego udziałem, składali kondolencje jego bliskim i rodzinie oraz wyrażali swój smutek w postach. W pewnym momencie zauważyli, że podczas gdy oni publicznie upamiętniają zmarłego Perry’ego, ekipa sitcomu „Przyjaciele” milczy.

Redakcja poleca

Nie trwało to jednak długo. W końcu w internecie pojawiło się oficjalne oświadczenie gwiazd serialu. „Jesteśmy zdruzgotani stratą. Byliśmy czymś więcej niż członkami obsady. Byliśmy rodziną. Z czasem i kiedy będziemy w stanie, opowiemy więcej. W tej chwili nasze myśli i nasza miłość pozostają przy rodzinie Matty'ego, jego przyjaciołach i ze wszystkimi z całego świata, którzy go kochali” – mogliśmy przeczytać. Później aktora upamiętnili także Matt LeBlanc i David Schwimmer. Następnie zrobiła to Jennifer Aniston.

Jennifer Aniston przerwała milczenie po śmierci Matthew Perry’ego

Informacja o śmierci Matthew Perry’ego miała poważnie odbić się na samopoczuciu Jennifer Aniston. Wynika to z faktu, że aktorka nie tak dawno przeżyła śmierć ojca, po której jeszcze nie do końca się otrząsnęła. Odejście kolegi było dla niej dodatkowym ciosem.

Redakcja poleca

W końcu i ona zdecydowała się na upublicznienie tego, co czuje w związku ze śmiercią Perry’ego. Przyznała, że boleśnie odczuła jego brak. „Pożegnanie z naszym Mattym było szaloną falą emocji, jakich nigdy wcześniej nie doświadczyłam. Każdy z nas w pewnym momencie swojego życia doświadcza straty. Utraty życia lub utraty miłości. Jeśli jesteś w stanie naprawdę siedzieć z tym smutkiem, możesz poczuć chwile radości i wdzięczności za to, że kochałeś kogoś tak głęboko. I kochaliśmy go głęboko. Był częścią naszego DNA” – napisała aktorka.

Opublikowała na Instagramie dwa zdjęcia. Pierwsze, czarno-białe, przedstawia ją i Matthew na planie serialu „Przyjaciele”. Drugie jest zrzutem ekranu, przedstawiającym ich prywatną wymianę zdań. „To, że przeze mnie się zaśmiałaś, sprawiło, że mój dzień stał się lepszy” – napisał do Aniston Perry. „To był pierwszy z tysiąca razy” – odpisała mu aktorka.

Źródła: Radio ZET

Nie przegap
Matthew Perry
10 Zobacz galerię
fot. GABRIEL BOUYS/AFP/East News, Backgrid/East News