Obserwuj w Google News

Caroline Derpienski nie wystąpi w jednym show z Anetą Glam. „To dla mnie kompromitacja”

2 min. czytania
14.11.2023 05:00
Zareaguj Reakcja

Caroline Derpienski miała wziąć udział w najnowszym show Playera. Projekt jest nagrywany w Tajlandii, a udział w nim biorą m.in. Natalia Janoszek czy Aneta Glam. Dlaczego Derpienski nie wystąpi w programie?

Caroline Derpienski nie wystąpi w jednym show z Anetą Glam. „To dla mnie kompromitacja”
fot. screen/TVN + Artur Zawadzki/REPORTER

Player przygotowuje nowe show, którego akcja będzie się rozgrywać w Tajlandii. Wiadomo, że wezmą w nim udział znane osobistości takie jak Marta Linkiewicz, Monika Miller czy Natalia Janoszek. „Pudelek” dotarł do informacji, że inną influencerką, która otrzymała propozycję występu, była Caroline Derpienski. Nie zobaczymy jednak kontrowersyjnej celebrytki w show Playera. Dlaczego?

Caroline Derpienski o najnowszej produkcji Playera

Influencerka zamieszkała w Miami potwierdziła doniesienia o tym, że również miała wziąć udział w show Playera. Okazuje się, że odmówiła, ponieważ dba o swoje bezpieczeństwo. – Od miesięcy dostawałam propozycje udziału w tym programie, ale nie czułabym się „dolarsowo”. Dżungla to nie moja bajka. Boję się również chorób tropikalnych. Nie robię kariery na siłę – nie biorę czegokolwiek, co mi proponują – mówiła „Pudelkowi”.

Redakcja poleca

Caroline Derpienski zwróciła również uwagę na osoby, które są zaangażowane w przygotowywanie show produkcji Playera: – Bycie aktualnie w dżungli na nagrywkach tego programu, patrząc przede wszystkim na uczestników, to dla mnie zupełna kompromitacja. Jestem aktualnie bardzo zapracowana w Miami, mój kolejny pokaz mody już w grudniu.

Caroline Derpienski ostro o Anecie Glam i Natalii Janoszek

„Dolarsowa” celebrytka odniosła się przede wszystkim do jednej uczestniczki show, mianowicie do Anety Glam, którą określiła jako „babcię A.”. Nie tylko żona Miami znalazła się na jej celowniku, ponieważ Derpienski wytknęła również obecność Natalii Janoszek w programie Playera. – Mam ogromny szacunek do produkcji, ale muszę to powiedzieć – chciano mnie wrzucić na minę. Bez mojej wiedzy zorganizować spotkanie i surwiwal razem z babcią A.! Totalne upodlenie i kompromitacja i jeszcze Janoszek na głowie – mówiła z politowaniem Derpienski.

Influencerka wytknęła, że gwiazdy występujące w programie są w stanie poniżyć się dla kilku minut sławy. Przy okazji ujawniła, skąd dowiedziała się o uczestnictwie Anety Glam w show: – Te sławy pewnie nawet mocz wypiją podczas zadań w dżungli. Nie wiem, co je czeka dokładnie, wiem, że nie mają „dajmondsowo” i wiem, że Glamowa rozgadała Rubikom i całemu Miami, że jest teraz na nagrywkach tego właśnie programu, stąd do mnie doszła ta informacja wczoraj.

Caroline Derpieński kupiła kolekcję swoich ubrań w Chinach? Pojawiły się zdjęcia z fabryk
12 Zobacz galerię
fot. Pawel Wodzynski/East News + instagram.com/carolinederpienski

Caroline Derpienski zripostowała dodatkowo Anetę Glam: – Gdyby była prawdziwą milionerką, nigdy nie zgodziłaby się na takie coś. Pewnie wymyśli ideologię, że chciała jako weganka poczuć się jak mały kurczak, który musi sobie poradzić na wolności w dziczy.

W programie Playera wezmą udział m.in. Ewel0na, Klaudia „Mama na obrotach” Klimczyk, Marta Linkiewicz czy Natalia Janoszek.

Źródło: Radio ZET/Pudelek

Natalia Janoszek nie odpuszcza. Udowadnia, że jest bollywoodzką gwiazdą w USA
7 Zobacz galerię
fot. instagram.com/nataliajanoszek