Obserwuj w Google News

Quiz. Jak dobrze znasz postać księżnej Diany? Za 15/15 powinni Cię koronować

1 min. czytania
15.11.2023 18:26
Zareaguj Reakcja

Księżna Diana wciąż jest jedną z najpopularniejszych reprezentantek brytyjskiej rodziny królewskiej. Matka Williama i Harry’ego przez lata podbijała serca osób na całym świecie, które urzeczone zostały przez jej otwartość, wrażliwość i ciepło. Jak dobrze znasz postać królowej ludzkich serc?

Quiz. Jak dobrze znasz postać księżnej Diany? Za 15/15 powinni Cię koronować
  • 15 pytań Rozpocznij quiz
fot. Bridgeman Images/East News

Życie księżnej Diany zdecydowanie nie należało do najprostszych. Ikona brytyjskiego dworu musiała zmagać się z nadmiernym zainteresowaniem mediów, bulimią czy dysfunkcyjnym małżeństwem, w które regularnie wtrącała się Camilla. Matka Williama i Harry’ego swoje powołanie odnalazła w pracy charytatywnej, gdzie spełniała się nawet po rozwodzie z Karolem.

Redakcja poleca

Quiz. Jak dobrze znasz postać księżnej Diany?

Diana w oczach wielu osób stała się niedoścignionym ideałem. Ceniono w niej przede wszystkim otwartość, wrażliwość oraz szacunek do drugiego człowieka, czym zasłużyła sobie na miano „królowej ludzkich serc”.

Księżna Walii zdecydowanie wyróżniała się na tle uwikłanego protokołem brytyjskiego dworu. Diana wprowadziła na dworskie salony nie tylko nowe pojęcie mody, ale też sposób wychowania dzieci. W przeciwieństwie do reprezentantek korony była bardzo zaangażowaną mamą, która nie szczędziła czułości swoim ukochanym synom.

Jak dobrze znasz postać księżnej Diany? Zweryfikuj swoją wiedzę w naszym quizie!

Źródło: Radio ZET

Nie przegap
Najwięksi skandaliści w brytyjskiej rodzinie królewskiej. Meghan i Harry nie są jedyni
14 Zobacz galerię
fot. Hilary Jane Morgan/Design Pics RM, Doug Seeberg-The Sun/POOL supplied by Splash News / SplashNews.com, RT Youth Power Fund/Ferrari Press, Marcin Nowak

logo Tu się dzieje