Obserwuj w Google News

Półnaga Żebrowska odpowiada hejterom: "Dziś umyłam nie jeden, a trzy tyłki"

2 min. czytania
15.11.2023 15:28
Zareaguj Reakcja

Aleksandra Żebrowska postanowiła rozprawić się z mitem dotyczącym jej higieny osobistej. Postanowiła udowodnić hejterom, że regularnie się myje.

Aleksandra Żebrowska
fot. print screen z Aleksandra Żebrowska/Instagram

Aleksandra Żebrowska odniosła się do zarzutu rzekomego braku o higienę. Postanowiła udowodnić hejterom, że jest niezwykle czystą osobą, prezentując roznegliżowane zdjęcie z łazienki.

Aleksandra Żebrowska się nie myje?

"Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził" - głosi porzekadło. Powinni sobie je wziąć do serca wszyscy celebryci, szczególnie ci, którzy udzielają się w internecie. Zawsze bowiem znajdzie się ktoś, kto przyczepi się do działań tego czy innego influencera.

Aleksandra Żebrowska słynie z naturalnego wyglądu, który promuje w swoich mediach społecznościowych. W przeciwieństwie do wielu celebrytek z internetu, żona Michała Żebrowskiego nie pozuje wymalowana i wyretuszowana, stawiając na naturalne piękno. I chociaż wypacykowane influencerki często spotykają się z krytyką dotyczącą przesadnego dbania o swój wygląd, Żebrowska usłyszała ostatnio... że nie dba o higienę.

Redakcja poleca

Nie była jedyna. Wśród zaatakowanych gwiazd znalazły się dodatkowo Joanna Koroniewska i Zofia Zborowska. Usłyszały, że są "totalnie zaniedbane". Aktorka znana z "M jak miłość" postanowiła odpowiedzieć na hejt. "Naprawdę przysięgam. My się myjemy i to często" - napisała Koroniewska. Żebrowska postanowiła przyłączyć się do wyjaśnień.

Redakcja poleca

Aleksandra Żebrowska odpowiada na hejt

W najnowszym poście na Instagramie Żebrowskiej widzimy zdjęcie z łazienki. Celebrytka pozuje tuż po kąpieli. Jest w samej bieliźnie, a na głowie ma turban z ręcznika. Fotka została odpowiednio podpisana.

"Melduję, że dziś umyłam nie jeden, a trzy tyłki. I to po kilka razy każdy" - czytamy w opisie zdjęcia. Żebrowska dodatkowo zapytała swoje koleżanki - Koroniewską i Zborowską, jak wygląda ich dzisiejszy stan higieny. "Ja tylko dwa" - odpowiedziała wnuczka Marii Winiarsiej i Wiktora Zborowskiego. "Ja też dwa. Trzeci i czwarty ogarnął się sam!" - skomentowała Koroniewska. Gwiazdy mówiąc o ilości umytych "tyłków", wliczały oczywiście swoje dzieci. 

Źródło: Radio ZET/Instagram

Nie przegap
Salma Hayek
6 Zobacz galerię
fot. salmahayek / BEEM/Beem/East News