Obserwuj w Google News

Will Smith przyłapany na seksie z aktorem? Krępujące doniesienia

2 min. czytania
15.11.2023 16:24
Zareaguj Reakcja

W zagranicznych mediach zaczęły pojawiać się plotki, sugerujące, że lata temu Will Smith i Duane Martin zostali przyłapani na gorącym uczynku, uprawiając seks w garderobie. Manager aktora zabrał głos.

Will Smith przyłapany na seksie z aktorem? Pełnomocnik tłumaczy
fot. Shutterstock/Denis Makarenko

Will Smith nie ma ostatnio dobrej passy. Jego burzliwy związek z Jadą jest bez przerwy prześwietlany przez zagraniczne media plotkarskie. Nie pomaga mu też fakt, ze większość fanów nadal pamięta, jak uderzył Chrisa Rocka podczas gali rozdania Oscarów. Teraz dodatkowo musi mierzyć się z kompromitującymi plotkami.

Will Smith uprawiał seks z Duanem Martinem?

Zagraniczne media informują o doniesieniach, sugerujących, że przed laty Smith został przyłapany na uprawianiu seksu z Duanem Martinem w aktorskiej garderobie.

Redakcja poleca

Brother Bilaal, mężczyzna podający się za byłego bliskiego współpracownika Smitha, udzielił wywiadu blogerce Tashy K ( tej samej, którą R. Kelly oskarżył o opublikowanie jego prywatnej korespondencji), w którym ujawnił zaskakujące informacje. Zdradził między innymi, że przyłapał Willa i Duana Martina w intymnym akcie. – Otworzyłem drzwi do garderoby Duane’a i wtedy widzę Duane’a uprawiającego seks z Willem – powiedział.

„Will Smith będzie żałował, że ten wywiad się nie odbył! Jedna z najbliższych Willowi osób, poza Jadą, która usiadła i opowiedziała o nim wszystko. Od spotkania z Jadą, Tupaciem, seksualnością Willa oraz rozmiarem męskości” – napisała na X/Twitterze Tasha K.

Pełnomocnik Willa Smitha zabrał głos

Jak można się domyślić, ten wywiad wywołał burzę. Sytuacja jest na tyle poważna, że głos zabrał pełnomocnik aktora. – [Ta - red.] historia jest całkowicie sfabrykowana, a twierdzenie jest jednoznacznie fałszywe – powiedział w rozmowie z TMZ. Dodatkowo zaznaczył, że Smith rozważa pozwanie Bilaala.

Źródła: Radio ZET/Unwine With Tasha K/TMZ.com

Nie przegap
Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl