Obserwuj w Google News

Sam Smith, Ignacy i Conan Gray. Nowości w Radiu ZET, których nie możesz przegapić

2 min. czytania
27.06.2023 10:23
Zareaguj Reakcja

Chcesz być na bieżąco z najnowszymi i najlepszymi przebojami? Słuchaj Radia ZET. Czekają na Ciebie na naszej antenie muzyczne nowości od Sama Smitha, Ignacego i Conana Graya. Nie możesz ich przegapić!

Sam Smith Ignacy Conan Gray
fot. mat. prasowe

Nowości w Radiu ZET: Sam Smith, Ignacy i Conan Gray

Conan Gray – „Never Ending Song”

Conan Gray stworzył nowy hit we współpracy z legendarnym producentem Maxem Martinem. Jeden z najpopularniejszych wokalistów generacji Z zaprezentował utwór w klimacie new romantic z lat osiemdziesiątych.

To stara jak świat historia i coś, przez co wszyscy przechodziliśmy, czyli bolesny, burzliwy związek, który wydaje się nigdy nie umierać, bez względu na to, ile razy go zabijesz. Po prostu się ciągnie i ciągnie. Może tak po prostu miało być, a może potajemnie nie chcesz, żeby kiedykolwiek się zakończył. Zawsze lubiłem ukrywać smutek w optymistycznej muzyce. Tak radzę sobie z życiem. Nie lubię brać siebie zbyt poważnie, życie i tak jest bolesne. Chciałem stworzyć coś, co będzie prawdziwym odzwierciedleniem tego, kim dziś jestem – dodaje. – To trochę jak świętowanie swoich emocji, a nie opłakiwanie ich. To piękne, że razem się rozwijamy i zmieniamy. „Never Ending Song” jest początkiem pewnej historii – mówi artysta.

Sam Smith – „Lose You”

Sam Smith kontynuują promocję najnowszej płyty „Gloria”, z której pochodzą przeboje „Unholy” i „I’m Not Here to Make Friends”.

„Lose You” to kolejna propozycja stworzona we współpracy z ILYA, Cirkuten, Blakiem Slatkinem, Omerem Fedim.

Jako społeczność queer uwielbiamy nasze smutne, taneczne piosenki. Na tym albumie możesz zadedykować każdą piosenkę mojej popowej diwie. „Love Me More” to Whitney, „No God” to Brandy, a „Lose You” to Robyn lub George Michael. Napisaliśmy tę piosenkę z jednymi z najbardziej niesamowitych twórców popowych i wydawało mi się, że mastering w piękny sposób stworzył utwór popowy. Produkcja nie zabierała mnie jednak do Berlina, a potrzebowałem, aby zabierała mnie do niemieckiego klubu gejowskiego. Drobne rzeczy, które zrobiliśmy pod koniec tej piosenki, naprawdę do tego doprowadziły. Dają mi to naprawdę europejskie, bezwstydne, gejowskie, szykowne uczucie. To drama, drama, drama.

Ignacy – „Samoloty”

Ignacy "przyleciał" do słuchaczy z kolejnym singlem „Samoloty”, który promuje kolorowy teledysk w reżyserii Michała Sierakowskiego. Na potrzeby klipu zbudowano makiety miniaturowego świata i wykorzystano setki litrów puchu do zrobienia sztucznych obłoków.

„Samoloty” to kawałek o podróży do bliskiej osoby przy akompaniamencie letnich brzmień. Jest to także podróż po uczuciach, które towarzyszą w relacji na odległość i wielkiej chęci spotkania się z druga osobą – opowiada Ignacy.