Obserwuj w Google News

"Straciliśmy go. Zmarł nagle". Tragiczne informacje w studiu "Dzień Dobry TVN"

2 min. czytania
16.11.2023 12:16

W czwartkowym wydaniu „Dzień dobry TVN” widzowie usłyszeli smutną informację. Paulina Krupińska i Marcin Prokop poinformowali o śmierci pracownika stacji. Przekazano, że zmarł na służbie.

Żałoba w Dzień dobry TVN
fot. screen Dzień dobry TVN player.pl

Tym razem widzów „Dzień dobry TVN” przywitali Marcin Prokop i Paulina Krupińska. Fani śniadaniówki byli zdezorientowani brakiem Doroty Wellman. Chociaż program przebiegał w radosnej atmosferze, to chwilę po 11:00 przekazano informację o śmierci Andrzeja Gajewskiego.

- Właśnie rozpoczął się pogrzeb naszego kolegi z pracy, pana Andrzeja Gajewskiego, który był tutaj naszym ochroniarzem – mówiła Paulina Krupińska.

Zobacz także:  Trwa walka o posadę prowadzących w „DDTVN”. Wyciekła lista kandydatów

Żałoba w „Dzień dobry TVN”. Prokop i Krupińska żegnają współpracownika

- Witał nas zawsze serdecznym uśmiechem, zawsze pomocny, zawsze przyjacielski - tak prowadząca wspominała zmarłego Andrzeja Gajewskiego. Marcin Prokop również nie krył smutku.

Redakcja poleca

- Zmarł na służbie, w sposób nagły. Jest nam z tego powodu bardzo przykro, straciliśmy go, nie zdążywszy się z nim pożegnać. Przytulamy do serca całą rodzinę i przyjaciół pana Andrzeja. To był naprawdę fantastyczny człowiek – dodał prezenter.

Informacja została przekazana przed planowanym przeglądem prasy Łukasza Jedlińskiego. Ten również wspominał zmarłego pana Andrzeja. Doceniał, że ochroniarz od lat dbał o bezpieczeństwo pracowników, był pomocny i uczynny.

zaloba-w-dzien-dobry-tvn
fot. screen Dzień dobry TVN player.pl

- Na korytarzach TVN-owskich mijaliśmy się przez kilkanaście lat. Sprawdzał nas, gdy przechodziliśmy przez bramki, wchodząc do budynku. Strzegł naszego bezpieczeństwa przez wiele, wiele lat. Inni ochroniarze, którzy go dobrze znali, mówią: równy, uczynny, pomocny gość. Łączymy się w bólu z jego bliskimi - mówił Jedliński.

Źródło: Radio ZET/Dzień dobry TVN

Nie przegap
Te gwiazdy pożegnaliśmy w 2023 roku. Wspominamy zmarłych
20 Zobacz galerię
fot. Artur Zawadzki/REPORTER + David Cheskin/Press Association/East News + Collin Xavier/Image Press Agency ABACA/Abaca/East News