Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wygrał program [WYNIKI FINAŁU]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
22.02.2020 22:52
Zareaguj Reakcja

Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3”. 13-letni uczestnik z drużyny Dawida Kwiatkowskiego okazał się najlepszy w finale programu. W ścisłym finale pokonał Natalię Kawalec i Hanię Sztachańską. Marcin Maciejczak to pierwszy chłopiec, który wygrał polskie „The Voice Kids”.

The Voice Kids 3 Marcin Maciejczak wygrał program WYNIKI FINAŁU
fot. mat. prasowe

The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wygrał w finale WYNIKI

Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3”. W ścisłym finale trzeciej edycji programu pokonał Natalię Kawalec i Hanię Sztachańską.

13-letni uczestnik z drużyny Dawida Kwiatkowskiego zaśpiewał w ostatnim odcinku utwór „Rise Like a Phoenix”, z którym Conchita Wurst wygrała Eurowizję 2014. Następnie wystąpił w duecie wraz ze swoim trenerem. Wspólnie zaśpiewali jego piosenkę „Plan B”. W ścisłym finale zaprezentował na żywo cover "Zawsze tam, gdzie Ty" Lady Pank i swój pierwszy singiel "Jak gdyby nic".

>> Marcin Maciejczak — "Jak Gdyby Nic". Pierwszy singiel zwycięzcy "Voice Kids 3" [TELEDYSK]

Co ciekawe, Marcin Maciejczak jest pierwszym chłopcem, który wygrał „The Voice Kids” w Polsce. W poprzednich edycjach triumfowały  Roksana Węgiel i Anika Dąbrowska.

- Marcin to muzyka, emocje i siła. Jego talent i głos to ukojenie dla duszy - napisała jedna z zachwyconych internautek.

Już od samego początku programu Marcin Maciejczak był jednym z głównych faworytów do wygrania „The Voice Kids 3”. Wszystko za sprawą jego fenomenalnego występu z piosenką „I'll Never Love Again” Lady Gagi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Nagranie z Przesłuchania w Ciemno zrobiło furorę w polskim internecie i zostało obejrzane ponad 2,4 miliona razy.

Marcin Maciejczak, zwycięzca The Voice Kids 3 doceniony za granicą

Talent zwycięzcy "The Voice Kids 3" doceniono już także za granicą. W styczniu występ Marcina Maciejczaka pojawił się w globalnym podsumowaniu przygotowanym przez kanał „Best of The Voice Kids” w serwisie YouTube. Znalazło się w nim 10 najpopularniejszych nagrań z różnych edycji „The Voice” na całym świecie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w internecie w styczniu. Co ciekawe, w podsumowaniu pojawił się także pamiętny występ Roksany Węgiel w trakcie Przesłuchania w Ciemno.

 

RadioZET.pl/PK