Obserwuj w Google News

Marcin Maciejczak — "Jak Gdyby Nic". Pierwszy singiel zwycięzcy "Voice Kids 3" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
22.02.2020 23:34
Zareaguj Reakcja

Marcin Maciejczak, zwycięzca „The Voice Kids 3”, zaprezentował pierwszy singiel „Jak Gdyby Nic”. 13-latek zaśpiewał swój debiutancki singiel po raz pierwszy w trakcie finału „The Voice Kids 3”. W internecie można już także zobaczyć oficjalny teledysk do „Jak Gdyby Nic” Marcina Maciejczaka.

Marcin Maciejczak Jak Gdyby Nic pierwszy singiel zwycięzcy The Voice Kids 3 teledysk wideo
fot. Youtube screen

Marcin Maciejczak - Jak Gdyby Nic. Pierwszy singiel zwycięzcy The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak wygrał „The Voice Kids 3” i zaprezentował swój debiutancki singiel. Piosenka „Jak Gdyby Nic”, którą zwycięzca programu zaśpiewał podczas sobotniego finału, jest już dostępna w internecie. W serwisie YouTube pojawił się oficjalny teledysk do pierwszego singla Marcina Maciejczaka.

Internauci zachwycają się debiutancką piosenką zwycięzcy „The Voice Kids 3”. Bardzo emocjonalny singiel Marcina Maciejczaka jest bardzo chwalony przez fanów. Zdaniem wielu widzów 13-latek powinien reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2020.

„Jestem pewna, że Eurowizja Junior jest nasza”, „Teraz tylko wygrana w Eurowizji i będziesz już rozpoznawalny na całym świecie”, „Eurowizja stoi otworem” - piszą internauci.

 

RadioZET.pl/PK