Zamknij

Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3: kim jest zwycięzca programu? [PIOSENKI, WIEK]

Jolanta Waligóra
24.02.2020 09:22
Marcin Maciejczak - The Voice Kids 3: kim jest zwycięzca programu? [PIOSENKI, WIEK]
fot. Adam Staskiewicz/East News

Marcin Maciejczak to zwycięzca "The Voice Kids 3". Część widzów 13-latka może kojarzyć także z innego show - "Mam Talent", gdzie swoim występem wzruszył jurorów do łez. Szczegółowe informacje na temat tego, kim jest Marcin Maciejczak, piosenki, wiek itd., można znaleźć poniżej.

Kim jest Marcin Maciejczak, zwycięzca "The Voice Kids 3"? "Mam Talent", wiek, wzrost, piosenki, Youtube, Instagram, życie prywatne, kariera oraz inne szczegółowe informacje na temat finalisty muzycznego show, można znaleźć w tym artykule.

Marcin Maciejczak - kim jest zwycięzca The Voice Kids 3? [WIEK, INSTAGRAM]

Zwycięzca "The Voice Kids 3" Marcin Maciejczak pochodzi z małej wsi Bartochów (województwo łódzkie). Wiele osób poszukuje także w sieci informacji na temat wieku Marcina Maciejczaka. Chłopiec ma 13 lat. Już jak dziecko wykazywał się dużym zainteresowaniem muzyką. Gdy miał sześć lat, rozpoczął naukę w klasie śpiewu w Warckim Centrum Kultury. Na swoim koncie ma także liczne występy na konkursach oraz muzycznych festiwalach. Chłopiec śpiewaniu poświęca każdą wolną chwilę, niewątpliwie to jego największa pasja.

The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wygrał program [WYNIKI FINAŁU]

Z pewnością część widzów może kojarzyć chłopca z występu w jednym z programów TVN "Mam Talent". Marcin Maciejczak na castingu do show wykonał utwór Zbigniewa Wodeckiego "Zacznij od Bacha", czym doprowadził jedną z jurorek Agnieszkę Chylińską do łez. Decyzją jury nie dostał się jednak do odcinków półfinałowych na żywo. 

Marcin Maciejczak na Instagramie figuruje pod nazwą: marcinmaciejczak. Obecnie obserwuje go ponad 88 tysięcy osób.

Marcin Maciejczak z The Voice Kids 3 - kim jest zwycięzca programu? [PIOSENKI]

Zwycięzca "The Voice Kids 3" Marcin Maciejczak zaliczany był od początku do ścisłego grona faworytów. Podczas Przesłuchań w Ciemno chłopiec wykonał utwór Lady Gagi "I’ll Never Love Again" oraz "Dłoń" Natalii Kukulskiej. Wykonanie chłopca zachwyciło wszystkich jurorów, dlatego każdy z nich zaprosił go do swojej drużyny. Ostatecznie jednak uczestnik "The Voice Kids" Marcin Maciejczak wybrał Dawida Kwiatkowskiego i to właśnie w drużynie tego jurora dotarł do samego finału programu.

Przypomnijmy, że finał "The Voice Kids 3" z Marcinem Maciejczakiem odbył się w sobotę, 22 lutego. Ostatni odcinek show wyemitowany został tradycyjnie o godzinie 20:00 w TVP2. Nagrodą główną w programie jest możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska oraz stypendium w wysokości 50 000 zł (w pierwszej edycji było to 40 000 zł). 

RadioZET.pl/JW