Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel o hejcie w internecie. Dodała poruszający wpis: "Nikt nie jest idealny"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
17.02.2020 16:27

Roksana Węgiel to obecnie najpopularniejsza nastoletnia wokalistka w Polsce. Nic więc dziwnego, że każdego dnia musi mierzyć się z ogromnym hejtem w internecie. 15-letnia Roxie zamieściła poruszający wpis w mediach społecznościowych, w którym przyznała, że czasami nie jest jej łatwo.

Roksana Węgiel o hejcie w internecie dodała poruszający wpis nikt nie jest idealny
fot. Instagram screen

Roksana Węgiel szczerze o hejcie w internecie. Nie jest jej łatwo

Roksana Węgiel robi niemałą karierę po zwycięstwach w „The Voice Kids” i na Eurowizji Junior 2018. Wielka popularność w tak młodym wieku powoduje, że nastolatka musi mierzyć się nie tylko z pochwałami, ale także ogromną krytyką.

W najnowszym, bardzo szczerym wpisie zamieszczonym na Instagramie Roksana Węgiel przyznała, że nie jest jej łatwo walczyć z hejtem.

Czasem mam takie chwile, że zaczynam przejmować się opinia innych... Nikt nie jest idealny wiadomka, ale nikogo nie krzywdzę tym, co robię — napisała Roxie i dodała: „Może powinnam mieć w ten cały hejt wyrąbane, ale nieraz jest ciężko, bez sensu jest oceniać kogoś przez pryzmat tego, co widzi się w internecie”.

>>  Roksana Węgiel dokonała czegoś wielkiego. O takim sukcesie za granicą marzy każda polska gwiazda

Roksana Węgiel poprosiła internautów, aby nie wierzyli we wszystko, co przeczytają na jej temat w sieci, ponieważ wiele informacji jest nieprawdziwych. Zaapelowała też do swoich fanów, żeby nie przejmowali się innymi i robili to, co kochają.

Nie przejmujcie się tym, co mówią inni, róbcie swoje, walczcie o siebie, róbcie to, co sprawia Wam przyjemność i bądźcie po prostu szczęśliwi. Głowa do góry i zasuwamy dalej. Kocham Was! Nigdy się nie poddawajcie! — stwierdziła gwiazda.

Fani natychmiast zareagowali na szczery wpis Roxie i okazali jej wsparcie w komentarzach.

„Nie przejmuj się hejtem. Twoi fani bardzo cię kochają”, „Kochamy Cię taką, jaką jesteś”, „Jesteś najcudowniejsza, pamiętaj” — piszą internauci.

RadioZET.pl/PK