Obserwuj w Google News

Kobieta zaśpiewała "Shallow" na stacji metra. Stała się gwiazdą internetu [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.02.2020 12:21
Zareaguj Reakcja

Nagranie z kobietą śpiewającą w londyńskim metrze przebój „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera podbija internet. Popularny artysta komediowy Kevin Freshwater zaczepił przypadkową pasażerkę i poprosił ją o dokończenie hitu z filmu „Narodziny gwiazdy”. Takiego wokalu jednak się nie spodziewał.

Kobieta zaśpiewała Shallow Lady Gagi na stacji metra stała się gwiazdą internetu wideo
fot. Instagram screen

Kobieta zaśpiewała "Shallow" w metrze. Teraz jest gwiazdą internetu

„Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera to jeden z największych filmowych hitów ostatnich lat. Uwielbiana przez miliony osób piosenka wciąż cieszy się ogromną popularnością i robi furorę m.in. na imprezach karaoke.

Brytyjczyk Kevin Freshwater stworzył zabawę „Finish the Lyric”, która ma na celu dokończenie słów znanej piosenki. Artysta komediowy postanowił zaczepiać przypadkowe osoby napotkane na ulicach Londynu. Na stacji metra mężczyzna poprosił obcą kobietę, aby dokończyła przebój „Shallow” z filmu „Narodziny gwiazdy”. Takiego wokalu i wykonania nikt się jednak nie spodziewał, a kobieta natychmiast stała się gwiazdą internetu.

Okazało się, że Freshwater miał szczęście, bowiem zaczepił w metrze profesjonalną piosenkarkę — Charlotte Awbery. Kobieta nie tylko świetnie śpiewa, ale również jest autorką tekstów. Internauci szybko znaleźli wokalistkę w mediach społecznościowych. Gratulują ją fenomenalnego występu.

Twój głos jest perfekcyjny. Lady Gaga powinna zaśpiewać z Tobą — napisała internautka.

RadioZET.pl/PK