Obserwuj w Google News

Marcin Maciejczak z "Voice Kids 3" doceniony za granicą. Znalazł się w globalnym podsumowaniu

Piotr Krajewski
1 min. czytania
31.01.2020 12:37
Zareaguj Reakcja

Marcin Maciejczak doceniony za granicą. Uczestnik „The Voice Kids 3”, który jest jednym z faworytów do wygrania programu, znalazł się w styczniowym globalnym podsumowaniu, gdzie pojawiły się najpopularniejsze występy z różnych edycji „The Voice” na całym świecie.

Marcin Maciejczak z Voice Kids 3 doceniony za granicą jego występ znalazł się w globalnym podsumowaniu
fot. Youtube screen

Marcin Maciejczak z The Voice Kids 3 doceniony za granicą

Marcin Maciejczak to jeden z faworytów, do wygrania  „The Voice Kids 3”. Wszystko za sprawą jego fenomenalnego występu z piosenką „I'll Never Love Again” Lady Gagi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Nagranie z Przesłuchania w Ciemno zrobiła furorę w polskim internecie i zostało obejrzane już ponad 2 milion razy.

Talent 13-letniego Polaka doceniono już także za granicą. Występ Marcina Maciejczaka w „The Voice Kids 3” pojawił się w globalnym podsumowaniu przygotowanym przez kanał „Best of The Voice Kids” w serwisie YouTube. Znalazło się w nim 10 najpopularniejszych nagrań z różnych edycji „The Voice” na całym świecie, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem w internecie w styczniu. Co ciekawe, w podsumowaniu pojawił się także pamiętny występ Roksany Węgiel w trakcie Przesłuchania w Ciemno.

Wielu zagranicznych internautów zachwyca się głosem Marcina Maciejczaka. Pod nagranie mnie brakuje pozytywnych komentarzy na temat Polaka.

„Jest niesamowity”, „Kocham jego głosem i życzę mu jak najlepiej” — piszą internauci.

Widzowie zobaczą kolejny występ Marcina Maciejczaka już w najbliższym odcinku „The Voice Kids 3”, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę o godz. 20:05 na antenie TVP2.

 

RadioZET.pl/PK