Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Cleo zalała się łzami po tym występie. Nie wytrzymała emocji [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
30.01.2020 13:28
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids 3” wkracza w etap Bitew. W najbliższym odcinku zobaczymy uczestników z drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Na scenie pojawiły się m.in. trzy nastolatki, które zaprezentowały utwór z filmu „Miasto 44”. Występ zrobił ogromne wrażenie na Cleo. Jurorka zalała się łzami.

The Voice Kids 3 Cleo zalała się łzami po tym występie nie wytrzymała emocji wideo
fot. mat. prasowe

The Voice Kids 3: Cleo zalała się łzami po tym występie WIDEO

Cleo zalała się łzami w  „The Voice Kids 3”. Jurorka nie mogła powstrzymać wzruszenia po występie trzech nastolatek z drużyny  Dawida Kwiatkowskiego, które zaśpiewały utwór „Miasto” promujący głośny film „Miasto 44” w reżyserii Jana Komasy.

Poruszający tekst piosenki o powstaniu warszawskim i niesamowite wykonane uczestniczek zrobiły ogromne wrażenie na Cleo. Trenerka nie kryła łez.

Przepraszam, ale doprowadziłyście do tego, że ciotka troszkę się spłakała. Dawid dziękuję, że wybrałeś ten utwór. Mocny nabiera to, że tak młode osoby śpiewają te słowa uderzające prosto w serce — powiedziała Cleo.

Pierwsze muzyczne Bitwy w „The Voice Kids 3” już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2. Na scenie zaprezentuje się podzielona na tria drużyna Dawida Kwiatkowskiego. Po każdym występie wokalista zdecyduje, który uczestnik przejdzie do kolejnego etapu.

Wyślij ten artykuł Messengerem do znajomych - oni też powinni to wiedzieć!

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK