Obserwuj w Google News

Marcin Maciejczak śpiewa hit Wodeckiego. Internauci zachwyceni faworytem "The Voice Kids 3" [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
16.01.2020 12:33
Zareaguj Reakcja

Marcin Maciejczak to jeden z faworytów „The Voice Kids 3”. 13-latek oczarował jurorów i widzów wykonaniem „I'll Never Love Again” Lady Gagi. Internauci zachwycają się też coverem „Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego, który Marcin zaśpiewał kilka miesięcy temu.

Marcin Maciejczak Voice Kids 3 śpiewa hit Zacznij od Bacha Zbigniewa Wodeckiego wideo
fot. Youtube screen

The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak w coverze „Zacznij od Bacha” Zbigniewa Wodeckiego

Marcin Maciejczak to jedno z objawień „The Voice Kids 3”. Po niesamowitym występie w trakcie Przesłuchań w Ciemno wielu widzów wróży 13-latkowi zwycięstwo w programie.

W internecie nie brakuje wielu nagrań ze śpiewającym uczestnikiem „The Voice Kids 3”. Internauci zachwycają się obecnie wykonaniem słynnego utworu „Zacznij od Bacha” z repertuaru  Zbigniewa Wodeckiego. Wiele osób wróży Marcinowi Maciejczakowi ogromną karierę, w tym zwycięstwo na Eurowizji Junior, jeśli w przyszłości będzie miał okazję reprezentować Polskę.

„Brakowało kogoś takiego z romantyczną duszą i niezwykłą wrażliwością”, „Będziesz wielki”, „Niesamowity talent i serce do muzyki” — piszą zachwyceni internauci.

Marcin Maciejczak: występ w The Voice Kids 3

Marcin Maciejczak wygra „The Voice Kids 3”?. W trakcie Przesłuchania w Ciemno uczestnik zaśpiewał utwór „I'll Never Love Again” Lady Gagi z filmu „Narodziny gwiazdy”.

Występ 13-letniego Marcina oczarował widzów i jurorów. Trenerzy nie kryli zaskoczenia, kiedy usłyszeli wokal młodego uczestnika.

Nie używam takich słów na tym etapie, ale masz szansę wygrać ten program. Naprawdę! — stwierdził zszokowany Dawid Kwiatkowski, który został trenerem 13-latka.

 

RadioZET.pl/PK