Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wygra program? Jest faworytem jurorów i widzów [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
07.01.2020 10:25
Zareaguj Reakcja

Marcin Maciejczak wygra „The Voice Kids 3”? 13-letni uczestnik zrobił furorę na Przesłuchaniach w Ciemno i jest uznawany za jednego z faworytów całej edycji. Jego występ w „The Voice Kids 3” obejrzano ponad milion razy, a internauci już twierdzą, że Marcin powinien jechać na Eurowizję Junior 2020.

The Voice Kids 3 Marcin Maciejczak wygra program jest faworytem jurorów i widzów wideo
fot. Youtube screen

Marcin Maciejczak wygra The Voice Kids 3? Jest faworytem jurorów i widzów

Marcin Maciejczak to objawienie  „The Voice Kids 3”. W trakcie Przesłuchania w Ciemno uczestnik zaśpiewał utwór „I'll Never Love Again” Lady Gagi z filmu „Narodziny gwiazdy”.

Występ 13-letniego Marcina oczarował widzów i jurorów. Trenerzy nie kryli zaskoczenia, kiedy usłyszeli wokal młodego uczestnika.

Nie używam takich słów na tym etapie, ale masz szansę wygrać ten program. Naprawdę! — stwierdził zszokowany Dawid Kwiatkowski.

Jurorzy poprosili uczestnika o wykonanie kolejnej piosenki. Marcin Maciejczak zaśpiewał dodatkowo utwór „Dłoń” z repertuaru Natalii Kukulskiej i dostał owacje na stojąco. 13-latek zdecydował się dołączyć do drużyny Dawida Kwiatkowskiego.

Widzowie są pod ogromnym wrażeniem talentu Marcina. Świadczy o tym imponująca liczba wyświetleń w serwisie Youtube. W ciągu zaledwie kilku dni jego występ obejrzano ponad milion razy. Internauci twierdzą, że chłopiec wygra „The Voice Kids 3”, a nawet Eurowizję Junior 2020, jeśli zostanie reprezentantem Polski.

„Jestem 100 proc. pewna, że jest to zwycięzca tej edycji The Voice Kids i Eurowizji Junior 2020”, „No to trzecia Eurowizja Junior wygrana”, „Już za 11 miesięcy Polska wygrywa trzeci raz z rzędu Eurowizję Junior” — piszą internauci.

 

RadioZET.pl/PK