Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Cleo popłakała się w trakcie występu Kingi Wołoszyn [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
02.01.2020 12:47
Zareaguj Reakcja

„The Voice Kids 3” wystartowało. W pierwszym odcinku widzowie mogli zobaczyć niesamowity występ Kingi Wołoszyn. Utalentowana 13-latka wzruszyła Cleo do łez, a internauci natychmiast stwierdzili, że nastolatka jest jedną z faworytek do wygrania „The Voice Kids 3”.

The Voice Kids 3 Cleo popłakała się w trakcie występu Kinga Wołoszyn wideo
fot. Youtube screen

The Voice Kids 3: Cleo popłakała się w trakcie występu Kingi Wołoszyn

Kinga Wołoszyn zszokowała jurorów swoim występem w pierwszym odcinku „The Voice Kids 3”. 13-letnia uczestniczka zaśpiewała w trakcie Przesłuchania w Ciemno utwór „Sztorm” z repertuaru Donatana i Cleo.

Występ Kingi Wołoszyn w „The Voice Kids 3” zrobił tak ogromne wrażenie na  Cleo, że trenerka popłakała się na wizji.

Jestem tak ogromnie wzruszona. To nie o to chodzi, że to moja piosenka. Sposób, w jaki oddałaś emocje… to jest dokładnie to, co ja mam w sercu i co chciałam przez tę piosenkę powiedzieć. To jest tak niesamowite uczucie. Po prostu zaniemówiłam — powiedziała wzruszona Cleo i przyznała nawet, że Kinga Wołoszyn zaśpiewała „Sztorm” lepiej od niej.

Internauci zachwycają się talentem Kingi Wołoszyn. W sieci pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarze. Zdaniem wielu widzów 13-latka może wygrać „The Voice Kids 3”.

„Czuję finał”, „To jakiś muzyczny kosmos jest”, „Na razie jest najlepsza”, „Mój typ to Kinga”, „Idzie po zwycięstwo” — piszą internauci.

Kinga Wołoszyn zaskoczyła widzów nie tylko wokalem, ale także wyborem trenera. Choć miała możliwość dołączenia do grupy Cleo, nastolatka zdecydowała się wybrać drużynę Tomsona i Barona.

 

RadioZET.pl/PK