Obserwuj w Google News

Roksana Węgiel z wielkim sukcesem za granicą. Jej teledysk jest emitowany na całym świecie

Piotr Krajewski
1 min. czytania
29.01.2020 12:33

Roksana Węgiel zrobi karierę za granicą? Młoda wokalistka pochwaliła się sukcesem, o którym marzy niejeden polski artysta. Oficjalny teledysk do nowego singla „MVP” Roxie jest emitowany w telewizji na całym świecie.

Roksana Węgiel z wielkim sukcesem za granicą jej teledysk jest emitowany na całym świecie
fot. Instagram screen

Roksana Węgiel z wielkim sukcesem. Teledysk do singla MVP emitowany na całym świecie

Kariera Roksany Węgiel rozwija się w zawrotnym tempie. 15-letnia zwyciężczyni Eurowizji Junior i programu „The Voice Kids” może pochwalić się sukcesem, o którym marzy niemal każdy artysta.

Roxie oficjalnie potwierdziła, że teledysk do jej nowego singla „MVP” jest emitowany w telewizji na całym świecie. Wideoklip pojawił się już na kanałach MTV Russia, MTV Live HD i MTV Hits International, dzięki czemu zobaczą go widzowie w całej Europie, ale również m.in. w Azji, Afryce i Ameryce Północnej.

Trzeba przyznać, że to naprawdę duży sukces w przypadku młodego polskiego artysty. Co ciekawe, autorami singla „MVP” Roksany Węgiel są znany na świecie producent Steve Manovski (Sigala, Jason Derulo, Cheat Codes, Sofia Reyes) oraz autor tekstów Jenson Vaughan (Madonna, Britney Spears, Kygo, Ellie Goulding, OMI, Becky Hill). 

Roksana Węgiel — MVP. Co znaczy tytuł nowej piosenki?

Wielu fanów Roksany Węgiel zastanawia się, co znaczy tytuł „MVP”. Okazuje się, że tajemniczy skrót „MVP” pochodzi od słów „Most Valuable Player”, czyli „najbardziej wartościowy gracz”. Za sprawą swojej nowej piosenki Roxie chce przypomnieć słuchaczom, jak ważna jest pewność siebie oraz że każdy powinien myśleć o sobie w kategorii MVP.

 

RadioZET.pl/PK