Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski chciał zakończyć karierę. Szokujące wyznanie jurora "The Voice Kids 3"

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.02.2020 14:47

Dawid Kwiatkowski zdecydował się na szokujące wyznanie. W trakcie nagrywania „The Voice Kids 3” juror wyznał, że myślał kiedyś o zakończeniu kariery. W poruszających słowach opowiedział, dlaczego chciał to zrobić.

Voice Kids 3 szokujące wyznanie Dawida Kwiatkowskiego chciał zakończyć karierę
fot. mat. prasowe

Dawid Kwiatkowski chciał zakończyć karierę. Szokujące wyznanie jurora The Voice Kids

Dawid Kwiatkowski to jeden z jurorów „The Voice Kids 3”. Już w najbliższą sobotę uczestnicy z jego drużyny powalczą o tytuł Najlepszego Głosu w Polsce. Podczas nagrań pierwszej części  finału „The Voice Kids 3”, która zostanie wyemitowana o godzinie 20:00 w TVP2, Anastazja Maciąg z drużyny Dawida przyznała, że bardzo bała się hejtu po wystąpieniu w programie.

Wtedy Dawid Kwiatkowski postanowił wesprzeć uczestniczkę i zdecydował się na bardzo szczere wyznanie. Okazuje się, że kilka lat temu wokalista poważnie myślał o zakończeniu muzycznej kariery. Wszystko przez krytykę, jaka na niego spadła ze strony obcych ludzi.

Słuchaj Anastazja, ja w pierwszym roku swojej kariery chciałem już ją skończyć. Przeczytałem za dużo okrutnych, ostrych słów na swój temat w internecie — wyznał poruszony historią 14-latki i dodał chwilę później: „Wiesz, cieszę się, że nie zrezygnowałem, bo nie mógłbym oglądać z tego miejsca tak idealnego występu. Dziękuję”.

Juror „The Voice Kids 3” zaapelował też do widzów w studiu.

Droga publiczności — reagujmy, gdy widzimy nienawiść, bo tego jest za dużo, to stało się modne. To jest chore. Stało się modne być tym, który nienawidzi — powiedział.

W finałowym odcinku Anastazja Maciąg zaśpiewa przebój Kayah „Jestem Kamieniem”. Na scenie zobaczymy także występy pozostałych ośmiorga finalistów. Zwycięzcę programu wybiorą widzowie, a wyniki zostaną podane podczas wejścia na żywo, w którego trakcie zobaczymy występy muzycznych gości — Viki Gabor i Alicji Szemplińskiej. W studiu pojawi się także zwyciężczyni drugiej edycji „The Voice Kids” — AniKa Dąbrowska, która już niebawem wydaje swój nowy album.

Wielki finał trzeciej edycji The Voice Kids już w sobotę, 22 lutego o 20:00 w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK