Obserwuj w Google News

Dawid Kwiatkowski zdradził sekret z młodości. Uciekł z domu w wieku 13 lat

Piotr Krajewski
1 min. czytania
28.01.2020 10:43
Zareaguj Reakcja

Dawid Kwiatkowski zdobył się na szczere wyznanie. W trakcie ostatniego odcinka „The Voice Kids 3” zdradził nieznany fakt z przeszłości. Okazuje się, że w młodości Dawid Kwiatkowski uciekł z domu.

Dawid Kwiatkowski zdradził sekret z młodości uciekł z domu w wieku 13 lat
fot. Youtube screen

Dawid Kwiatkowski zdradził sekret z młodości. Uciekł z domu w wieku 13 lat

Dawid Kwiatkowski wyznał, że uciekł z domu w wieku 13 lat. Juror „The Voice Kids 3” opowiedział o dniu, kiedy postanowił udać się w podróż bez wiedzy rodziców.

Kiedyś uciekłem do Krakowa. Bardzo chciałem zwiedzić to miasto i nie wiedzieć dlaczego rodzice nie pozwalali mi jechać pociągiem. Na dworcu odebrałem telefon od mamy, której powiedziałem, że jadę nad jezioro, a ona usłyszała głos "Pociąg z Gorzowa do Krakowa wjechał na peron…" — wspominał Dawid, którego samotna wycieczka ostatecznie nie doszła do skutku.

Tuż po wyjawieniu sekretu sprzed lat Dawid Kwiatkowski poprosił wszystkich z publiczności, aby nigdy nie uciekali z domów, bo jest to bardzo niebezpieczne.

Dawid Kwiatkowski jako dziecko. Pokazał stare zdjęcie z dzieciństwa [FOTO]

Dawid Kwiatkowski spełnia się obecnie w roli jurora „The Voice Kids 3”, gdzie pracuje z młodymi muzycznymi talentami. Jesteście ciekawi, jak 24-latek wyglądał jako dziecko? Tutaj możecie zobaczyć stare zdjęcie Dawida Kwiatkowskiego z dzieciństwa.

 

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK