Obserwuj w Google News

Voice Kids 3: troje uczestników robi furorę za granicą. Internauci zachwycają się ich występami

Piotr Krajewski
1 min. czytania
05.02.2020 15:15
Zareaguj Reakcja

Uczestnicy „The Voice Kids 3” cieszą się popularnością nie tylko w Polsce, ale już także za granicą. Aż troje z nich znalazło się w światowym zestawieniu z najlepszymi występami ze wszystkich edycji „The Voice Kids” na całym świecie. Zagraniczni internauci zachwycają się Natalią Kawalec, Marcinem Maciejczakiem i Wiktorię Zwolińską.

Voice Kids 3 troje uczestników robi furorę za granicą internauci zachwycają się ich występami
fot. Youtube screen, mat.prasowe/Jan Bogacz/TVP

Uczestnicy Voice Kids 3 docenieni za granicą. Zagraniczni internauci zachwycają się

Natalia Kawalec, Marcin Maciejczak i Wiktoria Zwolińska z „The Voice Kids 3” znaleźli się w globalnym podsumowaniu stycznia przygotowanym przez kanał „The Voice Global”, który w serwisie Youtube obserwuje ponad 5 milionów użytkowników. Polscy uczestnicy pojawili się w zestawieniu z najlepszymi występami ze wszystkich edycji „The Voice Kids 3” na całym świecie.

W trakcie Przesłuchań w Ciemno Natalia zaśpiewała utwór „All I Ask” Adele, Marcin zmierzył się z piosenką „I'll Never Love Again” Lady Gagi, a Wiktoria zaprezentowała nietypowy cover „Creep” Radiohead. Zagraniczni internauci nie ukrywają zachwytów nad polskimi uczestnikami.

The Voice Kids 3: Cleo zalała się łzami po tym występie. Nie wytrzymała emocji [WIDEO]

„Polska ukryła mnóstwo utalentowanych i niesamowitych dzieci”, „Marcin poruszył i zadziwił mnie”, „Dziewczynka śpiewająca Creep poruszyła moje serce w szczególny sposób” — napisali widzowie z całego świata.

Czy to właśnie Natalia Kawalec, Marcin Maciejczak i Wiktoria Zwolińska będą rywalizować o zwycięstwo w „The Voice Kids 3”? Przekonamy się już wkrótce.

>> The Voice Kids - FINAŁ: kiedy, gdzie i o której godzinie oglądać ostatni odcinek?

RadioZET.pl/PK