Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wystąpi w finale. To faworyt widzów: "Mam nadzieję, że wygra”

Piotr Krajewski
1 min. czytania
03.02.2020 13:27
Zareaguj Reakcja

Pierwsi finaliści „The Voice Kids 3” są już znani. Dawid Kwiatkowski zdecydował, którzy uczestnicy z jego drużyny awansują do wielkiego finału. Wśród nich znalazł się m.in. Marcin Maciejczak. 13-latek jest jednym z głównych faworytów do zwycięstwa, co potwierdzają najnowsze komentarze widzów. „Mam nadzieję, że wygra” — napisała internautka.

The Voice Kids 3 Marcin Maciejczak wystąpi w finale to faworyt widzów mam nadzieję że wygra
fot. Youtube screen

Voice Kids 3: Marcin Maciejczak wystąpi w finale. To faworyt internautów

Dawid Kwiatkowski wybrał ze swojej drużyny trzech uczestników, którzy wystąpią w wielkim finale „The Voice Kids 3”. To już pewne, że pojawią się w nim Ala Tracz, Anastazja Maciąg i Marcin Maciejczak.

Wszystko wskazuje na to, że o zwycięstwo w „The Voice Kids 3” będzie walczył przede wszystkim Marcin Maciejczak, który od początku programu jest uznawany przez widzów za jednego z faworytów do wygrania. Komentarze po najnowszym odcinku „The Voice Kids 3” tylko to potwierdzają. Widzowie są zachwyceni 13-letnim chłopcem.

„Jak zwykle dał czadu”, „Marcin petarda”, „Mam nadzieję, że Marcin wygra ten program”, „Dla mnie jest już zwycięzcą”, „Podbił moje serce” — piszą internauci na Facebooku.

W kolejnych odcinkach zobaczymy zmagania uczestników z drużyn Cleo i Tomsona & Barona.

Marcin Maciejczak z Voice Kids 3 doceniony za granicą

Talentem Marcina Maciejczaka zachwycają się już nie tylko polscy internauci. 13-latek został doceniony także za granicą. Uczestnik „The Voice Kids 3” znalazł się w styczniowym globalnym podsumowaniu, gdzie pojawiły się najpopularniejsze występy z różnych edycji „The Voice” na całym świecie.

 

RadioZET.pl/PK