Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: Wiktoria Zwolińska faworytką do zwycięstwa? Słowa Cleo mówią wszystko

Piotr Krajewski
2 min. czytania
23.01.2020 16:07

„The Voice Kids 3” zachwyca poziomem. W programie nie brakuje niesamowitych młodych talentów. Jednym z nich jest Wiktoria Zwolińska, która swoim występem zwaliła jurorów z nóg. Cleo powiedziała, że 14-latka z Krakowa może zostać w przyszłości największą muzyczną diwą w Polsce.

The Voice Kids 3 Wiktoria Zwolińska faworytką do zwycięstwa słowa Cleo mówią wszystko
fot. mat. prasowe

Voice Kids 3: Wiktoria Zwolińska zszokowała jurorów swoim występem

Wiktoria Zwolińska to kolejna uczestniczka „The Voice Kids 3”, która zrobiła niesamowite wrażenie na wszystkich jurorach. 14-latka z Krakowa zaśpiewała w trakcie Przesłuchania w Ciemno wielki przebój „Creep” z repertuaru grupy  Radiohead.

Trenerzy „The Voice Kids 3” nie spodziewali się jednak, że na koniec nagrań, usłyszą uczestniczkę mającą zadatki na diwę.

Jaki ty masz głos, jak ty opowiadasz piosenkę, malujesz uczuciami każdy dźwięk. Jestem w tak olbrzymim szoku. Jesteś niesamowita. Wiesz o czym śpiewasz, a to jest ogromny krok do tego, żeby zostać największą diwą w Polsce! — powiedziała zszokowana Cleo.

>>  The Voice Kids 3: 15-letnia Natalia Kawalec zszokowała wokalem. „Jak z dorosłej edycji” [WIDEO]

Pozostali jurorzy byli podobnego zdania. Według nich Wiktoria Zwolińska ma wszystko, aby zrobić w przyszłości wielką karierę.

Często mówimy tutaj o iskierce, która powoduje impuls w nas trenerach, że nie możemy się nie odwrócić. Ty to masz w sobie. Od razu wchodzi się w twoją historię — wyznał Tomson.

Dopiero gdy przestała grać muzyka, a ty przestałaś śpiewać, puściły ci emocje. Do tego czasu byłaś w swoim świecie i chciałaś opowiedzieć nam historię. Nie dałaś po sobie poznać, że nie wierzysz w to, co się dzieje — że trzy fotele są obrócone, że publiczność na ciebie tak reaguje. Jest to cecha przypisywana wielkim gwiazdom — dodał wzruszony Dawid Kwiatkowski. 

Wiktoria Zwolińska podbiła serca jurorów do tego stopnia, że poprosili 14-latkę o zaśpiewanie jeszcze jednej piosenki. Nastolatka wykonała swój własny utwór. W trakcie odcinka na temat tekstów wypowiedział się nawet jej tata.

Jak dla mnie są to bardzo dojrzałe teksty, niesamowite. Moje dziecko pisze coś takiego, co mnie motywuje do działania — powiedział dumny ojciec.

Pełny występ Wiktorii Zwolińskiej w „The Voice Kids 3” pojawi się już w najbliższym odcinku, który zostanie wyemitowany w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK