Obserwuj w Google News

The Voice Kids 3: 15-letnia Natalia Kawalec zszokowała wokalem. „Jak z dorosłej edycji” [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
20.01.2020 13:07
Zareaguj Reakcja

Natalia Kawalec to kolejne objawienie „The Voice Kids 3”. Uczestniczka nowej edycji zachwyciła jurorów niezwykle dojrzałym wykonaniem jednej z piosenek Adele. Pod wielkim wrażeniem jej talentu są również widzowie. Zdaniem niektórych 15-latka brzmiała, jakby była uczestniczką dorosłej edycji programu, czyli „The Voice of Poland”.

The Voice Kids 3 Natalia Kawalec zszokowała wokalem Jak z dorosłej edycji wideo
fot. Youtube screen

Natalia Kawalec zrobiła furorę występem w „The Voice Kids 3”. Mieszkająca na co dzień w Stanach Zjednoczonych uczestniczka zaśpiewała w wielkim stylu utwór „All I Ask” z repertuaru Adele.

Jesteś zjawiskowa. Mowa mi odjęło — stwierdziła Cleo, do której drużyny dołączyła uczestniczka.

>>  The Voice Kids 3: WPADKA Barona. Nie rozpoznał znanego polskiego hitu [WIDEO]

Na prośbę jurorów Natalia Kawalec zaśpiewała również własną kompozycję po angielsku. Po jej wykonaniu nastolatka dostała owacje na stojąco.

Internauci także zachwycają się talentem Natalii Kawalec. Wielu widzów zszokował fakt, że dziewczyna ma zaledwie 15 lat. Ich zdaniem dziewczyna mogłaby z powodzeniem konkurować z uczestnikami dorosłego „The Voice of Poland”.

„Czy to aby na pewno jest dziecięca edycja…?!”, „Wow, to jeszcze The Voice Kids?”, „Jak z dorosłej edycji” — pisali internauci, którzy wróżą Natalii ogromny sukces w programie.

RadioZET.pl/ PK