Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Polska faworytem do zwycięstwa? Zagraniczni internauci zachwyceni Viki Gabor

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.11.2019 09:28

Viki Gabor wygra Eurowizję Junior 2019? Reprezentantka Polski i jej konkursowy utwór „Superhero” robią furorę wśród zagranicznych fanów. Internauci zachwycają się piosenką i twierdzą, że Polska jest faworytem do wygrania Eurowizji Junior drugi rok z rzędu.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor faworytką zagranicznych internautów zachwyceni polską piosenką Superhero
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: Polska faworytem? Zagraniczni internauci zachwyceni Viki Gabor

„Superhero” Viki Gabor to piosenka, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach.

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

Zdaniem zagranicznych internautów Polska jest ponownie jednym z głównych faworytów do wygrania Konkursu Piosenki dla Dzieci. Choć nie znamy jeszcze wszystkich konkursowych utworów, wiele osób wróży Viki Gabor ogromny sukces na Eurowizji Junior 2019. Pod nagraniem z występu 12-latki w „Szansie na sukces” pojawia się mnóstwo pozytywnych komentarzy.

>> Viki Gabor: 8 ciekawostek o reprezentantce Polski na Eurowizji Junior 2019

„Polska idzie po zwycięstwo”, „Jedna z najlepszych piosenek w historii Eurowizji Junior”, Będę głosował na nią. Mam nadzieję, że znów wygrasz, Polsko”, „Moja zwyciężczyni na ten moment”, „Polska znów wygra”, „Prawdopodobna zwyciężczyni”, „Ten utwór zasługuje tylko na jedno miejsce, czyli pierwsze”, Najlepsza piosenka w tym roku — piszą zagraniczni internauci.

>> Eurowizja Junior 2019: faworyci do wygrania konkursu [LISTA PAŃSTW]

Przypomnijmy, że Eurowizję Junior 2018 wygrała w wielkim stylu Roksana Węgiel z hitem „Anyone I Want To Be”. Do ostatniej chwili nie było wiadome, czy Polska pokona ostatecznie drugą w konkursie Francję i wygra po raz pierwszy w historii całą imprezę. O wielkim zwycięstwie Roksany Węgiel na Eurowizji Junior 2018 zdecydowały głosy internautów. Polska wygrała konkurs z 215 punktami, pokonując Francję o 12 punktów.

Eurowizja Junior 2019: pierwsza próba Viki Gabor. Tak będzie wyglądał występ Polski [WIDEO]

Kiedy odbędzie się Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach? [DATA KONKURSU]

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada 2019 roku w Gliwicach. Informacja o wyborze miasta-gospodarza została potwierdzona na oficjalnej konferencji TVP w marcu.

To pierwszy raz, kiedy Polska będzie organizatorem Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel, Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski.

>>  Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Polskę w konkursie? [INSTRUKCJA]

RadioZET.pl/PK