Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: pierwsza próba Viki Gabor. Tak będzie wyglądał występ Polski [WIDEO]

Piotr Krajewski
2 min. czytania
21.11.2019 11:55
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor jest już po pierwszej próbie technicznej do Eurowizji Junior 2019, która odbędzie się w najbliższą niedzielę. Do internetu trafił krótki fragment wideo. Tak będzie wyglądał występ Polski na Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor pierwsza próba tak będzie wyglądał występ Polski wideo
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: pierwsza próba Viki Gabor. Tak będzie wyglądał występ Polski

Pierwsza próba Polski do Eurowizji Junior 2019 za nami. Viki Gabor pojawiła się po raz pierwszy na scenie Areny Gliwice, aby przećwiczyć swój występ z piosenką „Superhero”.

>>  Viki Gabor: 8 ciekawostek o reprezentantce Polski na Eurowizji Junior 2019

Organizatorzy opublikowali krótkie nagranie z próby Viki Gabor do Eurowizji Junior 2019. Internauci mają więc okazję zobaczyć przedsmak występu Polski.

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

Viki Gabor wystąpi na Eurowizji Junior 2019 razem z pięcioma tancerzami. Jeden z nich będzie prezentował tekst polskiej piosenki „Superhero” w języku migowym.

Reprezentantka Polski pojawiła się na eurowizyjnej scenie w błyszczącej kreacji pełnej srebrnych trójkątów. Na wielkich telebimach będą pojawiać się utrzymane w niebieskim kolorze wizualizacje z motywami wody i lodowców, które mają nawiązywać do kwestii ochrony środowiska. Utworem „Superhero” Viki Gabor chce zwrócić uwagę na problem zmiany klimatu i globalnego ocieplenia.

Viki Gabor - kim jest Wiktoria Gabor, zwyciężczyni Eurowizji Junior 2019? [WIEK, WZROST, INSTAGRAM]

Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Viki Gabor z Polski?

Jak głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2019? Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak Polacy mogą oddawać głosy na Viki Gabor, reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2019. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w głosowaniu online w internecie, które rozpocznie się już 22 listopada.

>> Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Polskę w konkursie? [INSTRUKCJA]

RadioZET.pl/eurowizja.org/PK