Obserwuj w Google News

Amerykanin pod wrażeniem występu Chylińskiej. Tłum śpiewał, a on aż zaniemówił

2 min. czytania
03.07.2024 12:24

Amerykanin zareagował na występ Agnieszki Chylińskiej. Youtuber był zachwycony koncertem polskiej wokalistki. Podczas gdy publiczność Pol’and’Rock Festival śpiewała „Kiedy powiem sobie dość”, amerykański komentator aż zaniemówił z wrażenia.

Agnieszka Chylińska
fot. Paweł Wodzyński/East News, You Tube (@Reactions by D)

Występ Agnieszki Chylińskiej zaskoczył Amerykanina. „Co za szalony koncert”

Reakcje internetowych twórców na nowe piosenki, świeżo wydane albumy i występy wokalistów są szalenie popularne w sieci. Furorę robią też nagrania, na których youtuberzy reagują na twórczość artystów spoza swojego kraju. Internauci uwielbiają oglądać obywateli Stanów Zjednoczonych, którzy poprzez muzykę poznają europejską kulturę. Amerykanie z wypiekami na twarzy śledzą chociażby Konkurs Piosenki Eurowizji i nierzadko są zaskoczeni nietypowymi dla nich brzmieniami. Zdarza się, że na tapet biorą także twórczość polskich wokalistów. Pewien amerykański youtuber był zaskoczony występem Agnieszki Chylińskiej na Pol’and’Rock Festival. Utwór „Kiedy powiem sobie dość” sprawił, że szeroko otworzył oczy ze zdumienia.

Amerykanin ocenił występ Agnieszki Chylińskiej. „Ma naprawdę mocny głos”

Prowadzący kanał „Reactions by D” w przeszłości wielokrotnie reagował na muzykę polskich gwiazd. Tym razem postanowił sprawdzić, jak na Pol’and’Rock Festival poradziła sobie Agnieszka Chylińska. Amerykanin z trudem przeczytał imię, nazwisko i tytuł piosenki polskiej artystki. „Kiedy powiem sobie dość” przetłumaczył jako „enough is enough”. Nagle otworzył szeroko oczy, gdy zobaczył tłumy zgromadzone pod sceną. - Robi wrażenie - powiedział.

Redakcja poleca

Ku zdziwieniu Amerykanina Agnieszka Chylińska prawie w ogóle nie musiała śpiewać, a niemal całą piosenkę wykonała za nią publiczność. Fani zespołu O.N.A pamiętali każde słowo utworu „Kiedy powiem sobie dość”. - Zgaduję, że ta kobieta jest bardzo popularna. Ludzie ją uwielbiają - komentował. Kiedy Agnieszka Chylińska w końcu przejęła inicjatywę, prowadzący kanał „Reactions by D” docenił jej umiejętności wokalne. „Ma naprawdę mocny głos” - zachwalał Polkę.

Amerykanin nie mógł wyjść z podziwu, ile ludzi oglądało występ Agnieszki Chylińskiej. - Jezus, co za szalony koncert, jakie show - mówił. Internauci wytłumaczyli mu w komentarzach, że gwiazda była jedną z artystek występujących na największym festiwalu w Polsce. Co ciekawe obywatel Stanów Zjednoczonych był zaskoczony, że w kraju nad Wisłą mieszka bardzo mało ciemnoskórych osób.

Oglądaj

Youtuber był tak zachwycony wykonem Agnieszki Chylińskiej, że zaczął prosić widzów o przesłanie mu przetłumaczonego tekstu piosenki, by mógł zrozumieć, o czym opowiada utwór „Kiedy powiem sobie dość”. - Kocham taką muzykę, to była naprawdę dobra piosenka. Ona jest wspaniałą artystką. Muszę zobaczyć więcej jej występów - komplementował Polkę.

Źródło: Radio ZET

Nie przegap