Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: faworyci do wygrania konkursu [LISTA PAŃSTW]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
24.11.2019 10:05
Zareaguj Reakcja

Kim są faworyci Eurowizji Junior 2019? Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci odbędzie się w Gliwicach już w niedzielę. Wszystko na to wskazuje, że rywalizacja o zwycięstwo będzie niezwykle zacięta. Poniżej prezentujemy państwa, które zdaniem internautów są faworytami do wygrania Eurowizji Junior 2019.

Eurowizja Junior 2019 faworyci do wygrania konkursu lista państw do zwycięstwa
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: FAWORYCI do wygrania konkursu w Gliwicach. Lista państw

Kto wygra Eurowizję Junior 2019? Przekonamy się o tym już w najbliższą niedzielę w Arenie Gliwice, gdzie jest organizowany Konkurs Piosenki Eurowizji dla Dzieci.

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

W sieci nie brakuje komentarzy, w których internauci typują faworytów Eurowizji Junior 2019. Wśród nich pojawiają się najczęściej Francja, Hiszpania i Polska. Zdaniem wielu osób to właśnie te państwa mają największe szanse na wygranie Eurowizji Junior 2019.

Polska piosenka „Superhero” Viki Gabor cieszy się ogromną popularnością w internecie i pod względem oglądalności zostawia pozostałe konkursowe utwory daleko w tyle. Teledysk Wiktorii Gabor może pochwalić się ponad 4 milionami wyświetleń w serwisie YouTube.

>> Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Polskę w konkursie? [INSTRUKCJA]

Eurowizja Junior 2019 w Polsce. Kiedy i gdzie się odbędzie?

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski. 

Viki Gabor: 8 ciekawostek o reprezentantce Polski na Eurowizji Junior 2019

RadioZET.pl/PK