Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: Carla z Francji wygra konkurs? To największa rywalka Viki Gabor

Piotr Krajewski
2 min. czytania
24.11.2019 09:16
Zareaguj Reakcja

Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach już w niedzielę. Reprezentantka Polski Viki Gabor jest jedną z głównych faworytek do zwycięstwa. Okazuje się, że ma bardzo groźną konkurentkę. Internauci twierdzą, że Eurowizję Junior 2019 może wygrać Francję, którą reprezentuje Carla.

Eurowizja Junior 2019 Carla z Francji wygra konkurs to największa rywalka Viki Gabor z Polski
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: Carla z Francji największą rywalką Viki Gabor z Polski

Polska jest jednym z głównych faworytów do wygrania Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Piosenka Viki Gabor „Superhero” robi furorę w internecie, a oficjalny teledysk ma już ponad milion odtworzeń w serwisie YouTube.

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

Eurowizja Junior 2019: faworyci do wygrania konkursu [LISTA PAŃSTW]

Viki Gabor ma jednak sporą konkurencję. Zdaniem internautów Polska będzie walczyć o zwycięstwo na Eurowizji Junior 2019 z Francją, którą reprezentuje 14-letnia Carla Lazzari z utworem „Bim bam toi”. Nastolatka, podobnie jak Wiktoria Gabor, dotarła do finału programu „The Voice Kids”. Jej konkursowa piosenka cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a internauci zachwycają się kawałkiem w komentarzach.

Coś innego. Takie słowo pojawia się w mojej głowie, kiedy słyszę ten utwór. Polska kontra Francja — część druga. Myślę, że tym razem wygra jednak Francja — brzmi komentarz pod teledyskiem Francuzki.

>>  Tego nie wiesz o Viki Gabor. 8 ciekawostek o reprezentantce Polski na Eurowizji Junior 2019

Tegoroczna Eurowizja Junior może być więc kolejnym konkursem, w którym Polska i Francja będą walczyć o końcowe zwycięstwo. Przypomnijmy, że zeszłoroczny konkurs wygrała Roksana Węgiel. Nasza reprezentantka pokonała jednak drugą Angélinę z Francji zaledwie o 12 punktów. Czy w tym roku będzie podobnie? Przekonamy się już niedługo.

>>  Eurowizja Junior 2019 - TRANSMISJA. O której godzinie i gdzie oglądać w TV i online?

Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Viki Gabor z Polski?

Jak głosować na Polskę na Eurowizji Junior 2019? Poniżej przedstawiamy instrukcję krok po kroku, jak Polacy mogą oddawać głosy na Viki Gabor, reprezentantkę Polski na Eurowizji Junior 2019. Każdy chętny będzie mógł wziąć udział w głosowaniu online w internecie, które rozpocznie się już 22 listopada.

>> Eurowizja Junior 2019: jak głosować na Polskę w konkursie? [INSTRUKCJA]

RadioZET.pl/PK