Obserwuj w Google News

Eurowizja Junior 2019: polska piosenka "Superhero" po ukraińsku. Cover hitu Viki Gabor [WIDEO]

Piotr Krajewski
1 min. czytania
18.11.2019 13:05
Zareaguj Reakcja

Viki Gabor wystąpi na Eurowizji Junior 2019 jako reprezentantka Polski. W Gliwicach zaśpiewa „Superhero”. Słuchacze z całej Europy zachwycają się polską piosenką. Utwór doczekał się wyjątkowego coveru. Vasya Boykova zaśpiewała „Superhero” Viki Gabor po ukraińsku.

Eurowizja Junior 2019 Viki Gabor Superhero polska piosenka po ukraińsku cover wideo
fot. Youtube screen

Eurowizja Junior 2019: polska piosenka „Superhero” Viki Gabor po ukraińsku. Cover

„Superhero” Viki Gabor to piosenka, która będzie reprezentować Polskę na Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach. Utwór cieszy się ogromnym zainteresowaniem wśród fanów konkursu, a Wiktoria Gabor jest jedną z głównych faworytek do wygrania Eurowizji Junior 2019.

Polska piosenka „Superhero” doczekała się właśnie wyjątkowego coveru w obcym języku. Swoją własną wersję hitu Viki Gabor przygotowała Vasya Boykova, która zaśpiewała „Superhero” po ukraińsku.

Trzeba przyznać, że młoda Ukrainka bardzo postarała się przy tworzeniu coveru „Superhero”. Przygotowała nawet teledysk, który został nagrany w ukraińskim mieście Jaremcze na terenie Karpat.

>>  Eurowizja Junior 2019 w Gliwicach: finał konkursu w niedzielę [RELACJA NA ŻYWO]

 

Eurowizja Junior 2019 w Polsce. Kiedy i gdzie się odbędzie konkurs?

Eurowizja Junior 2019 odbędzie się 24 listopada w Arenie Gliwice. Tuż po zwycięstwie Roksany Węgiel Telewizja Polska zgłosiła swoją kandydaturę na gospodarza kolejnej imprezy. Europejska Unia Nadawców przyjęła aplikację Polski. 

>> Eurowizja Junior 2019 - ceremonia otwarcia. Kiedy obejrzeć i o której? [TRANSMISJA]

RadioZET.pl/PK