Obserwuj w Google News

Sebastian Stankiewicz - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [RODZINA, KABARET]

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
22.03.2019 22:15
Zareaguj Reakcja

Kim jest Sebastian Stankiewicz? Polski aktor i artysta kabaretowy weźmie udział w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami". Sprawdzamy najciekawsze informacje z życia aktora, kim jest, czym się zajmuje oraz jak znaleźć jego profile na Instagramie i Facebooku.

Sebastian Stankiewicz - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [RODZINA, KABARET]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER / East News

Sebastian Stankiewicz - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdzamy informacje o polskim aktorze, który wystąpi w kolejnej edycji programu "Taniec z Gwiazdami": rodzina, wiek, wzrost, kariera w kabarecie, a także Instagram i Facebook Sebastiana Stankiewicza i inne informacje, których najczęściej poszukują internauci na jego temat.

» Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

Kim jest Sebastian Stankiewicz? [KABARET, PIOSENKA]

Sebastian Stankiewicz to polski aktor i artysta kabaretowy. Jest członkiem Kabaretu na Koniec Świata. W 2019 roku wystąpi w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie zatańczy w parze z Janją Lesar - słoweńską tancerką, choreografką i trenerką tańca.

Sebastian Stankiewicz ukończył Studium Animatorów Kultury we Wrocławiu i Państwową Wyższą Szkołę Teatralną im. Ludwika Solskiego w Krakowie. Zagrał w wielu serialach i teledyskach. Za sobą ma również debiut w pełnometrażowym filmie "Nie Panikuj" w reż. Bodo Koxa. Łącznie wystąpił już w ponad 50 produkcjach. Sebastian Stankiewicz brał również udział w nagraniach komediowego serialu o politykach "Ucho Prezesa".

Obecnie współpracuje z Teatrem Dramatycznym im. Jerzego Szaniawskiego w Wałbrzychu, Teatrem Muzycznym Capitol we Wrocławiu i Teatrem Dramatycznym w Warszawie.

"Taniec z gwiazdami": Oficjalna prezentacja par [GALERIA]

Wiele osób poszukuje również informacji na temat piosenki Sebastiana Stankiewicza. Aktor, który w serialu "Barwy Szczęścia" wciela się w postać Gawrona, razem z serialową Żabcią - Hanną Klepacką, stworzyli zespół "ParaBara" i nagrali pierwszy kawałek pod tytułem: "Petarda - Jutra Nie Ma".

Na swoim koncie ma również występy w kilkunastu teledyskach z których wymienić można: "Komedia" Muzykoterapia reż. Krzysztof Skonieczny (Głęboki Off) , "My music song" Dj Remo reż. Łukasz Tunikowski, "Superstar" Plastic reż. Kobas Laksa, "Hi fi Superstar" Wet Fingers reż. Łukasz Tunikowski czy "Grrrubas" GTW reż. Łukasz Tunikowski.

Sebastian Stankiewicz w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy w parze z Janją Lesar. Ich rywalami będą m.in.  Tamara Gonzalez-PereaJoanna Mazur, Justyna Żyła,  Mariusz WęgłowskiDominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" Działowy,  Jakub KucnerDaniel KuczajAnna Jagodzińska oraz  Czadoman

» Sebastian Stankiewicz w Radiu ZET: "Tańczyło się kiedyś za pieniądze w ubojni bydła" [WIDEO]

Sebastian Stankiewicz prywatnie: wiek, wzrost, siostra, rodzina

Wiek Sebastiana Stankiewicza to 41 lat. Urodził się 8 stycznia 1978 roku w Bolesławcu. Ma 176 centymetrów wzrostu. Aktor niechętnie mówi o swoim życiu prywatnym, dlatego w sieci nie znajdziemy zbyt wiele informacji na ten temat.

Sebastian Stankiewicz - Instagram, Facebook

Na Instagramie Sebastian Stankiewicz aktywny jest jako  @sebastianstankistankiewicz. Na swoim koncie zamieszcza głównie krótkie filmiki związane z produkcjami, w których aktualnie bierze udział. Również na Facebooku Sebastiana Stankiewicza można odnaleźć pod tym samym nickiem -  @SebastianStankiStankiewicz.

RadioZET.pl/KP