Obserwuj w Google News

Paweł "Czadoman" Dudek: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 2019"? [KONCERTY, INSTAGRAM, WIEK]

Paweł Żurek
2 min. czytania
15.03.2019 22:15
Zareaguj Reakcja

Kim jest Czadoman (wł. Paweł Dudek), kolejny z ogłoszonych uczestników "Tańca z gwiazdami 9"? Sprawdzamy, co wiadomo o wokaliście disco-polo, który wystąpił w najnowszej edycji tanecznego show Polsatu - "Taniec z Gwiazdami 9".

Paweł "Czadoman" Dudek: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [KONCERTY, INSTAGRAM, WIEK]
fot. Instagram Czadomana

Kim jest Paweł Dudek - Czadoman z " Tańca z gwiazdami 9"? Z kim był w parze w programie  Polsatu? Podajemy informacje o uczestniku telewizyjnego programu "Taniec z gwiazdami 9" - Czadomanie: Instagram, żona, koncerty, wiek. 

Czadoman w "Tańcu z gwiazdami 2019"

Czadoman w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczył w parze z Weliriją Żurawlewą. Ich rywalami byli m.in.  Tamara Gonzalez-PereaJoanna Mazur, Justyna Żyła,  Mariusz WęgłowskiDominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" DziałowySebastian Stankiewicz,  Jakub KucnerDaniel KuczajAnna Jagodzińska.

» „Taniec z gwiazdami”: Kto z kim zatańczy? Znamy wszystkie 12 par [LISTA PAR, DATA PREMIERY]

Kim jest Czadoman, uczestnik "Tańca z gwiazdami 2019"?

Czadoman, a właściwie Paweł Dudek, to wokalista, który na co dzień śpiewa piosenki utrzymane w estetyce disco-polo. Jego najbardziej znanym hitem jest "Ruda tańczy jak szalona". Czadoman zaczynał od występów w zespole rockowym.

Paweł Dudek od 2013 śpiewa i występuje pod pseudonimem Czadoman. Ta nazwa ma nawiązywać m.in. do filmów z superbohateriami - Batman i Spiderman. Czadoman na scenie wyróżnia się niezwykłym, wielokolorowym strojem, który przywołuje skojarzenia m.in. z ubiorem bohaterów filmów fantasy. 

Czadoman: koncerty, Instagram, wiek

Na Instagramie Czadoman zgromadził ponad 65 tys. fanów. Daty koncertów Czadomana można sprawdzić na Facebooku wokalisty. Paweł Dudek - Czadoman - urodził się 8 lutego 1986 roku. Ma 33 lata. 

»  Mariusz Węgłowski: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [WIEK, WZROST, ZAWÓD, ŻONA, DZIECI]

RadioZET.pl/PZ