Obserwuj w Google News

Mariusz Węgłowski: kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [WIEK, WZROST, ZAWÓD, ŻONA, DZIECI]

Paweł Żurek
2 min. czytania
29.03.2019 21:14
Zareaguj Reakcja

Mariusz Węgłowski w "Tańcu z gwiazdami 9". Aktor grający m.in. w serialu "Policjantki i Policjanci", były mundurowy i komandos został kolejną gwiazdą, która wystąpi w tanecznym show Polsatu - "Taniec z gwiazdami". Sprawdzamy, kim jest Mariusz Węgłowski i podajemy najistotniejsze informacje o aktorze: wiek, wzrost, zawód, żona, dzieci.

Mariusz Węgłowski Taniec z gwiazdami: wiek, wzrost, waga, rodzina
fot. instagram.com/mariuszweglowski_official

Kim jest Mariusz Węgłowski, uczestnik  "Tańca z Gwiazdami 9"? Podajemy najważniejsze informacje o aktorze znanym z serialu "Policjantki i Policjanci": wiek, wzrost, zawód, żona, dzieci.

"Taniec z gwiazdami": Oficjalna prezentacja par [GALERIA]

Mariusz Węgłowski w "Tańcu z gwiazdami 9" - kim jest?

Mariusz Węgłowski w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy w parze z Kasią Vu Manh.  Ich rywalami będą m.in.  Tamara Gonzalez-PereaJoanna Mazur, Justyna Żyła,  Dominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" Działowy, Sebastian Stankiewicz,  Jakub KucnerDaniel KuczajAnna Jagodzińska oraz  Czadoman.

Premiera programu jest zaplanowana na 1 marca 2019. 

»  Dominika Tajner-Wiśniewska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?  

Zawód Mariusza Węgłowskiego

Mariusz Węgłowski, jak sam o sobie mówi, jest byłym policjantem i antyterrorystą. Obecnie, gra w serialu "Policjantki i Policjanci". Do tego, Mariusz Węgłowski przed kilkoma tygodniami nagrał płytę, która miała już swoją premierę. Do jednego z utworów aktora powstał teledysk, który teraz robi furorę w sieci. Mariusz Węgłowski znany głównie z roli w "Policjantkach i Policjantach", ma też kilka innych zawodów. Niedawno zadeklarował, że spróbuje swoich sił jako tancerz w programie Polsatu - "Taniec z gwiazdami 9". Węgłowski ogłosił swój udział na swoim Instagramie.

"Taniec z gwiazdami" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Mariusz Węgłowski: żona, dzieci

Mariusz Węgłowski otwarcie przyznawał się na swojej stronie, że ma dzieci: jest tatą 15-letniej Nikoli. Aktor znany z serialu "Policjantki i Policjanci" od 17 lat ma żonę, Agnieszkę.

Polsat - wiosna 2019: nowa ramówka, seriale i programy. Czego możemy się spodziewać?

Mariusz Węgłowski: wiek, wzrost

Mariusz Węgłowski, nowa gwiazda programu "Taniec z Gwiazdami 9", ma 43 lata. Jego wzrost ani waga nie są znane.

"Taniec z gwiazdami" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

RadioZET.pl/mariuszweglowski.pl/PZ