Obserwuj w Google News

Daniel Qczaj Kuczaj. Kim jest gość Kuby Wojewodzkiego"? [WZROST, INSTAGRAM, WIEK]

Paweł Żurek
2 min. czytania
29.03.2019 20:22
Zareaguj Reakcja

Kim jest Daniel Qczaj Kuczaj, gość programu Kuby Wojewódzkiego? Podajemy informacje o trenerze fitness znanym chociażby z porad treningowych udzielanych na portalu Youtube: wzrost, wiek, instagram. Z kim Qczaj usiądzie na słynnej kanapie w programie Kuby Wojewódzkiego? Sprawdźcie w naszym artykule. 

Daniel Qczaj Kuczaj. Kim jest uczestnik "Tańca z gwiazdami 9"? [ WZROST, INSTAGRAM, WIEK]
fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Kim jest Daniel Qczaj Kuczaj, gość programu Kuby Wojewódzkiego? Z kim usiądzie na kanapie w show TVN-u? Sprawdzamy co wiadomo o trenerze:

>>  Kuba Wojewódzki pochwalił się zgrabną dziewczyną. Fani: „Jakby Anna Mucha”

Kim jest Daniel Qczaj Kuczaj, gość programu Kuby Wojewódzkiego? [FITNESS, YOUTUBE] 

Daniel Qczaj Kuczaj to trener fitness, o którym niedawno zrobiło się bardzo głośno. A to dlatego, że Qczaj na swój kanał Youtube wrzuca filmy instruujące chętnych jak ćwiczyć. Popularność porad treningowych Daniela Kuczaja wynika z tego, że trener fitness mówi góralską gwarą. Oto jak Qczaj sam się przedstawia:

- Nazywam się Daniel Józef Kuczaj. Jestem góralem - urodziłem się w Ludźmierzu na Podhalu – powiedział Qczaj w rozmowie z Onetem.

Daniel Kuczaj zanim został trenerem próbował pracować jako aktor – grał m.in. Teatrze Studio Buffo, a także był fryzjerem w jednym z salonów.

15 października Kuczaja będzie można obejrzeć w programie Kuby Wojewódzkiego. Na słynnej kanapie trener usiądzie obok Leszka Możdżera, wybitnego pianisty. 

Najnowszy odcinek programu wyemitowany zostanie o godzinie 22:30 w TVN. 

>>  Leszek Możdżer - kim jest gość Kuby Wojewódzkiego? [WIEK, ZWIĄZKI, INSTAGRAM]

Daniel Qczaj Kuczaj: wiek, wzrost, instagram

Daniel Qczaj Kuczaj, uczestnik "Tańca z gwiazdami 9" słynie z niskiego wzrostu – ma ok. 165 cm. Waży ok. 80 kilogramów. Sylwetkę trenera można obejrzeć na jego Instagramie. Qczaj ma 31 lat. 

RadioZET.pl/Onet.pl/PZ