Obserwuj w Google News

Anna Jagodzińska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST]

Redakcja
2 min. czytania
01.03.2019 11:03
Zareaguj Reakcja

Anna Jagodzińska to uczestniczka nowej edycji programu "Taniec z Gwiazdami". Jest światowej sławy modelką, która na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych, a na swoim koncie ma okładki wielu znanych czasopism, m.in. "Vogue'a". Szczegółowe informacje o karierze i życiu prywatnym Anny Jagodzińskiej można znaleźć poniżej.

Anna Jagodzińska - kim jest uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST]
fot. Kamil PIKLIKIEWICZ/East News

Kim jest Anna Jagodzińska? Chłopak, wiek, wzrost, Insatgram, kariera, osiągnięcia, życie prywatne i inne informacje na temat uczestniczki "Taniec z Gwiazdami" można znaleźć poniżej.

Anna Jagodzińska z "Tańca z Gwiazdami" - kim jest uczestniczka?

Anna Jagodzińska pochodzi z Sierpca, gdzie uczęszczała do gimnazjum. Światowej sławy modelka na co dzień mieszka i pracuje w Stanach Zjednoczonych. Karierę Anna Jagodzińska zaczęła w warszawskiej agencji "Moda Forte". Niewiele później przeniosła się do agencji "New Age Models". W lutym w 2003 roku zadebiutowała na pokazie marki "Pringle of Scotland" w Mediolanie. 

Anna Jagodzińska znalazła się na okładce wielu znanych czasopism, m.in. "Twojego Stylu", "Glamour", "Harper's Bazaar" oraz "Pani". Jednak niewątpliwie największym osiągnięciem modelki była okładka amerykańskiego (pierwsza Polka na okładce), niemieckiego, australijskiego i włoskiego "Vogue'a". Anna Jagodzińska wystąpiła także w wielu kampaniach domów mody. Współpracowała m.in. z H&M, Moschino, DKNY, Reserved, Max Azria, Couture, Pinko, CK. Modelka występowała na wybiegach m.in. Roberto Cavalli, Givenchy, Luisa Vuittona, Pollini, Max Mary.

Anna Jagodzińska w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy w parze z Wojciechem Jeschke. Ich rywalami będą m.in. Tamara Gonzalez-Perea, Joanna Mazur, Justyna Żyła, Mariusz Węgłowski, Dominika Tajner-Wiśniewska, Tomasz "Gimper" Działowy, Sebastian Stankiewicz, Jakub Kucner,  Daniel Kuczaj oraz Czadoman.

Anna Jagodzińska - wiek, wzrost, chłopak, Instagram, życie prywatne

Anna Jagodzińska urodziła się 12 września 1987. W tym roku skończy 32 lata. Ma 177 cm wzrostu. Choć modelka aktywna jest w mediach społecznościowych, to niewiele wiadomo o życiu prywatnym Anny Jagodzińskiej. Chłopakiem uczestniczki programu - jak kilka lat temu rozpisywały się media - był milioner z Nowego Jorku Juris Kupris. Nie wiadomo jednak, czy obecnie para nadal się spotyka.

Anna Jagodzińska na Instagramie figuruje pod nazwą: annajofficial. Obserwuje ją blisko 30 tysięcy osób.

RadioZET.pl/JW