Obserwuj w Google News

Macademian Girl - kim jest Tamara Gonzalez Perea, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?

Karolina Piotrowska
2 min. czytania
10.05.2019 11:31
Zareaguj Reakcja

Kim jest Macademian Girl? Tamara Gonzalez Perea wystąpi w nadchodzącej edycji "Tańca z Gwiazdami". Sprawdzamy informacje na temat polskiej blogerki modowej i jej życiorys.

Macademian Girl - kim jest Tamara Gonzalez Perea, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"?
fot. Bertrand-Hillion Marie-Paola/ABACA/EAST NEWS

Macademian Girl - kim jest Tamara Gonzalez Perea, uczestniczka "Tańca z Gwiazdami"? Sprawdzamy najważniejsze informacje z życia polskiej blogerki modowej oraz najczęściej wyszukiwane informacje na temat Macademian Girl: blog, Instagram, rodzice, waga i inne.

»  "Taniec z gwiazdami" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Kim jest Macademian Girl z "Tańca z Gwiazdami"? [BLOG, ŻYCIORYS]

Macademian Girl, czyli Tamara Gonzalez Perea urodziła się 22 października 1989 roku w Szczecinie. Jest polską blogerką modową, a także prezenterką telewizyjną, stylistką i celebrytką. 

Tamara Ukończyła naukę w 16. Gimnazjum i 13. Liceum przy Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 7 w Szczecinie. Studiowała architekturę wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. Pracowała jako stylistka oprawek w salonie marki Vision Express.

Blog Macademian Girl www.macademiangirl.com w 2012 roku został okrzyknięty najlepszym blogiem o modzie w plebiscycie magazynu "Press". Tamara prowadzi go od 10 kwietnia 2011 roku. Oprócz tego prowadziła też własne rubryki w magazynach "Glamour" i "Grazia". 

Wiosną 2016 roku brała udział w pierwszej edycji programu TVN "Agent - Gwiazdy". Dotarła do finału, w którym zajęła drugie miejsce. Jesienią 2017 roku prowadziła program "Supermodelka Plus Size" w telewizji Polsat. Od 30 lipca 2018 roku jest jedną z prowadzących program śniadaniowy TVP2 Pytanie na śniadanie.

Tamara Gonzalez Parea w "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy w parze z Rafałem Maserakiem. Ich rywalami będą m.in.  Joanna Mazur, Justyna Żyła,  Mariusz WęgłowskiDominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" DziałowySebastian Stankiewicz,  Jakub KucnerDaniel KuczajAnna Jagodzińska oraz  Czadoman.

Tamara Gonzalez Perea, czyli Macademian Girl: Insta, waga, chłopak, rodzice

Ojciec Macademian Girl jest inżynierem pochodzącym z Panamy, a matka prawnikiem. Tamara Gonzalez Perea ma około 160 centymetrów wzrostu. Macademian Girl bardzo zwraca uwagę na swoją prywatność, dlatego w sieci nie znajdziemy informacji m.in. na temat jej chłopaka czy innych bliskich jej osób.

Macademian Girl na Instagramie można znaleźć jako @macademiangirl. Ma tam ponad 590 tysięcy obserwatorów. Oprócz tego prowadzi także swój kanał na Youtube, gdzie można znaleźć ją pod jej pseudonimem Macademian Girl.

»  Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

RadioZET.pl/KP