Obserwuj w Google News

Jakub Kucner - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, PARTNERKA]

Paweł Żurek
2 min. czytania
15.03.2019 15:16
Zareaguj Reakcja

Jakub Kucner to uczestnik nowej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami 9". Model, prezenter medialny, działacz - to jedne z wielu zajęć, których podejmował się Kucner. Sprawdzamy kim jest mister Polski, a także podajemy informacje na jego temat: partnerka, wiek, wzrost. 

Jakub Kucner - kim jest uczestnik "Tańca z Gwiazdami"? [WIEK, WZROST, PARTNERKA]
fot. Instagram Jakub Kucner

Kim jest Jakub Kucner? Mister Polski pokaże się w 9. edycji "Dancing with the stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie zatańczy w parze z Lenką Klimentovą. Sprawdzamy najważniejsze informacje o uczestniku programu TVN.

>>  "Taniec z gwiazdami" 2019: UCZESTNICY. Kto wystąpi w nowej edycji?

Kim jest Jakub Kucner? [WIEK, WZROST, PARTNERKA]

Jakub Piotr Kucner jest polskim fotomodelem, aktorem i prezenterem telewizyjnym. Urodził się 28 marca 1988 roku. Ma 183 cm wzrostu. Sławę zapewniło mu zwycięstwo w konkursie Mister Polski 2017, a także drugie miejsce na zawodach Mister Global.

Jakub Kucner jest absolwentem kulturoznawstwa i medioznawstwa w Wyższej Szkole Nauk Humanistycznych i Dziennikarstwa w Poznaniu. Ukończył też studium aktorskie. 

W 2015 Jakub Kucner dotarł do finału wyborów Mistera Polski. W 2017 został Misterem Polski 2017, a w lipcu 2018 dotarł aż do finału konkursu Mister Global, w którym zdobył tytuł II Wicemistera Global 2018.

Pracował w klubie fitness,, gdzie był m.in. trenerem personalnym. Jego partnerką jest Karolina Zagozdon. Para poznała się w 2015 roku podczas castingów do wyborów Mistera Polski.

Role Jakuba Kucnera: "M jak Miłość", Kogel Mogel"

Jakub Kucner zagrał epizodyczne role w kilku polskich serialach: " Barwy szczęścia", "Na sygnale", "Lekarze na start", a także "Zawsze warto". Kucner występował też w "M jak Miłość", a także najnowszej części filmu "Kogel Mogel" - "Miszmasz, czyli Kogel Mogel 3". 

>>  Taniec z Gwiazdami 2019: PARY - kto z kim zatańczy? [UCZESTNICY]

Jakub Kucner w "Tańcu z Gwiazdami"

Jakub Kucner w  "Tańcu z Gwiazdami" zatańczy w parze z Lenką Klimentovą. Ich rywalami będą m.in.  Tamara Gonzalez-Perea, Joanna Mazur, Justyna ŻyłaMariusz WęgłowskiDominika Tajner-WiśniewskaTomasz "Gimper" DziałowySebastian Stankiewicz,  Daniel Kuczaj oraz  Czadoman.

RadioZET.pl/PZ