Obserwuj w Google News

"Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

2 min. czytania
29.07.2022 07:00

Czy będzie 2. sezon serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" na Netflixie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" pojawi się na Netflix, można znaleźć poniżej. 

Winx
fot. Jonathan Hession/Netflix

"Przeznaczenie: Saga Winx" na  Netflix, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym serial Netflixa przypadł do gustu. Czy będzie 2. sezon "Przeznaczenie: Saga Winx"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "30 srebrników", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

"Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Przeznaczenie: Saga Winx" to jedna z najpopularniejszych produkcji, jaką można znaleźć na platformie Netflix. Serial zadebiutował 22 stycznia 2021 roku. Jest to serialowa ekranizacja dobrze znanej kreskówki. "Przeznaczenie: Saga Winx" opowiada o losach młodych wróżek, które uczą się panować nad swoją mocą. Jednocześnie nastolatki walczą z potworami, zagrażającymi ich istnieniu oraz odkrywają, czym jest miłość i prawdziwa przyjaźń.

Redakcja poleca

W serialu występują: Abigail Cowen, Hannah van der Westhuysen, Precious Mustapha, Eliot Salt, Elisha Applebaum, Danny Griffin, Sadie Soverall, Freddie Thorp, Eva Birthistle i Robert James-Collier.

1. sezon serialu "Przeznaczenie: Saga Winx" składa się z sześciu epizodów. Fani produkcji zastanawiają się, czy serial doczeka się kontynuacji. Netflix potwierdził, że powstanie 2. sezon. 

"Przeznaczenie: Saga Winx", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

Netflix potwierdza, że "Przeznaczenie: Saga Winx" doczeka się 2. sezonu. Data premiery została wyznaczona na 16 września 2022 roku.

"Przeznaczenie: Saga Winx": kim jest Abigail Cowen, która wciela się w Bloom?

Zobacz także:  "Lupin", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon [DATA] 

RadioZET.pl/Netflix Polska