Obserwuj w Google News

"Lupin", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon [DATA]

1 min. czytania
11.05.2021 17:00
Zareaguj Reakcja

Czy będzie 2. sezon serialu "Lupin" na Netflxie? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Lupin" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Lupin
fot. Emmanuel Guimier/Netflix

"Lupin" na Netflixie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon francuskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym nowa produkcja Netflixa przypadła do gustu. Czy będzie 2. sezon "Lupina"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  "Malcolm & Marie" - zwiastun nowego filmu Netflixa z Zendayą i Johnem Davidem Washingtonem 

"Lupin", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Lupin" to serial, który obecnie podbija Netflixa. Francuska produkcja skradła serca wielu widzów. Jest to opowieść inspirowana przygodami Arsene'a Lupina. Assane Diop obmyśla zemstę na zamożnej rodzinie, która skrzywdziła jego ojca.

Coraz więcej osób szuka informacji na temat tego, czy pojawi się 2. sezon "Lupina". Netflix potwierdził, że produkcja doczeka się kontynuacji. W planach jest nakręcenie drugiej serii francuskiego serialu.

Redakcja poleca

"Lupin", Kiedy 2. sezon serialu? [DATA PREMIERY]

Netflix podał, kiedy 2. sezon serialu "Lupin" trafi na platformę. Będzie on miał premierę 11 czerwca 2021 roku.

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu miał premierę 8 stycznia 2021 roku na Netflixie. Występują m.in. Omar Sy, Ludivine Sagnier i Clotilde Hesme.

Zobacz także:  Vanessa Kirby zgarnie Oscara? Oto najciekawsze role gwiazdy "The Crown" 

RadioZET.pl/Netflix Polska