Obserwuj w Google News

"30 srebrników", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

2 min. czytania
21.01.2021 11:48
Zareaguj Reakcja

Czy będzie 2. sezon serialu "30 srebrników" na HBO GO? Serial jest hitem na platformie i wiele osób już teraz zastanawia się, czy doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "30 srebrników" pojawi się na HBO GO, można znaleźć poniżej. 

30 srebrników
fot. Materiały prasowe HBO

"30 srebrników" na HBO GO, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon hiszpańskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym nowa produkcja HBO GO przypadła do gustu. Czy będzie 2. sezon "30 srebrników"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  Najlepsze hiszpańskie seriale na Netflix. Co oglądać po "Domu z papieru"? 

"30 srebrników", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu HBO GO?

"30 srebrników" to nowość HBO. Hiszpański serial z marszu stał się hitem na platformie HBO GO. Jest wciągający, bo nic nie jest takie, jakim się wydaje, a bohaterom trudno zaufać. "30 srebrników" to opowieść o życiu księdza Vergary. Jego przeszłość jest mroczna - był bokserem i egzorcystą, a władze kościelne zesłały go do położonej na odludziu wioski. Mężczyzna chce ułożyć sobie życie na nowo, niestety jego wrogowie dowiadują się, gdzie można go znaleźć, a w miasteczku zaczynają się dziać dziwne rzeczy.

Redakcja poleca

Coraz więcej osób zastanawia się, czy serial doczeka się kontynuacji. Na ten moment HBO nie ujawnia, czy planuje nakręcić nowe odcinki. Oznacza to, że fani hiszpańskiej produkcji będą musieli się uzbroić w cierpliwość. 

"30 srebrników", sezon 2: kiedy premiera? [DATA]

HBO nie komentuje, czy "30 srebrników" doczeka się kontynuacji. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

Przypominamy, że pierwszy sezon serialu miał premierę 29 listopada 2020 roku na HBO GO. Występują m.in. Eduard Fernandez, Megan Montaner czy Miguel Angel Silvestre.

10 seriali w sam raz na jesień. Co oglądać na Netflixie, HBO GO i w telewizji?

Zobacz także:  "Równonoc", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA] 

RadioZET.pl/HBO Polska