Obserwuj w Google News

"Selena", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

2 min. czytania
20.01.2021 11:02
Zareaguj Reakcja

Czy będzie 2. sezon serialu "Selena" na Netflxie? Wiele osób już teraz zastanawia się, czy produkcja doczeka się kontynuacji. Szczegóły dotyczące tego, kiedy 2. sezon serialu "Selena" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Selena
fot. Cesar Fuentes Cervantes/Netflix

"Selena" na Netflixie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon produkcji poświęconej latynoskiej gwieździe? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym nowa produkcja Netflixa przypadła do gustu. Czy będzie 2. sezon "Seleny"? Zdradzamy, co wiemy.

Zobacz także:  Bridgertonowie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu na Netflix? [DATA] 

"Selena", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Selena" to serial, który opowiada o losach największej gwiazdy latynoskiej muzyki. W pierwszym sezonie ukazano, jak dochodziła ona do sławy. Selena była zwykłą dziewczyną z Teksasu, która nigdy nie wątpiła w swój talent i skrupulatnie walczyła o spełnienie swoich marzeń. Produkcja jest historią krótkiej kariery piosenkarki. Opowiada również o prywatnym życiu gwiazdy - widzowie mogli zobaczyć losy jej rodziny. 

Redakcja poleca

Coraz więcej osób szuka informacji na temat tego, czy pojawi się 2. sezon "Seleny". Mamy dobrą wiadomość - Netflix potwierdza zamówienie 2. sezonu serialu. Oznacza to, że losy Seleny będą kontynuowane - w końcu tak wiele nie zostało jeszcze opowiedziane. Przypominamy, że wokalistka została zamordowana w wieku 23 lat przez Yolandę Saldivar, jej przyjaciółkę i założycielkę oficjalnego fanklubu gwiazdy.

"Selena", sezon 2 - kiedy premiera nowej serii? [DATA]

Netflix nie tylko potwierdził, że pojawi się 2. sezon serialu "Selena", ale także podał datę premiery. Nowe odcinki produkcji "Selena" zasilą bibliotekę Netflixa już 14 maja 2021 roku. W serialu występują: Christian Serratos, Gabriel Chavarria, Ricardo Chavira, Noemi Gonzarel i Seidy Lopez.

Anastacia dziś. Tak obecnie wygląda zapomniana gwiazda muzyki [GALERIA]

Zobacz także:  Król, sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA] 

RadioZET.pl/Netflix Polska