Obserwuj w Google News

Dlaczego Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim? Znamy powód

2 min. czytania
07.07.2024 14:54

Julia Wieniawa jeszcze niedawno tworzyła udaną relację z Nikodemem Rozbickim. Do tej pory parze udawało się pokonywać kryzysy, lecz ostatecznie potwierdzili oni zakończenie swojego związku. Jakie były powody rozstania Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego?

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki
fot. Wojciech Olkusnik/East News, Beata Zawrzel/East News

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki potwierdzili rozstanie. Mieli poważne powody

Julia Wieniawa przez ostatnie lata tworzyła udaną relację z Nikodemem Rozbickim. Aktorzy poczuli do siebie miętę w 2020 roku, a na przestrzeni kilku lat przeżyli przynajmniej jeden duży kryzys. Pod koniec 2022 roku para potwierdziła rozstanie. „Tak, nie jesteśmy już razem, ale mamy dla siebie ocean dobroci i międzygalaktyczną więź” - napisali na Instagramie. Wkrótce paparazzi przyłapali ich na czułościach podczas gali 30-lecia Polsatu, a później w sieci znalazły się kolejne zdjęcia, na których widać namiętny pocałunek aktorów. Fani związku Julii Wieniawy i Nikodema Rozbickiego odetchnęli z ulgą, gdy gwiazda „Rodzinki.pl” potwierdziła, że wróciła do byłego partnera. Niestety sielanka nie mogła trwać wiecznie, a tym razem wszystko wskazuje na to, że para definitywnie zakończyła swój związek. Co ich poróżniło?

To dlatego Julia Wieniawa rozstała się z Nikodemem Rozbickim. Przykry powód

Kiedy Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki rozstali się po raz pierwszy, spekulowano, że to wina napiętego grafiku aktorki, której miało brakować czasu dla partnera. Tym razem przeszkodą w zbudowaniu szczęśliwej relacji miał być wyjazd Nikodema Rozbickiego na studia aktorskie do Los Angeles. - Odległość nie sprzyja zacieśnianiu więzi, o czym oboje doskonale wiedzą. Po rozstaniu pozostali w dobrych relacjach. Nikodem życzy Julce wszystkiego dobrego i trzyma kciuki za jej życie, nie tylko to zawodowe - miał powiedzieć informator Świata Gwiazd.

Z portalem porozmawiała też agentka aktora, która potwierdziła, że jej podopieczny szlifuje warsztat aktorski w Stanach Zjednoczonych. - Nikodem jest tam już od dawna. W Los Angeles studiuje aktorstwo. Zależy mu na rozwoju i nauce nowych umiejętności zawodowych. (…) Nie wyjechał na stałe. Zależy mu na pracy w kraju. Teraz skończył się rok akademicki, zaczęły się wakacje, Nikodem więc niedługo przyjedzie do pracy w Polsce, a potem znowu wróci na studia - wyjaśniła Adriana Bialik.

Redakcja poleca

Wcześniej źródło Super Expressu także miało przekazać, że mimo rozstania Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki doszli do porozumienia i pozostają w przyjacielskich relacjach. - Dla Julii związek na odległość kompletnie się nie sprawdza. Jest osobą, która wymaga dużo uczucia i atencji, ale też fizycznej bliskości, a tego nie dostaje. Jak sama twierdzi - w zasadzie są już tylko przyjaciółmi. Każde z nich rozumie, że to drugie ma swoje potrzeby. Kontakty online tego nie załatwią - mogliśmy przeczytać na łamach tabloidu.

Źródło: Radio ZET/Świat Gwiazd/Super Express

Nie przegap