Obserwuj w Google News

"Równonoc", sezon 2 - kiedy nowe odcinki serialu i czy będzie drugi sezon? [DATA]

2 min. czytania
12.01.2021 12:26
Zareaguj Reakcja

Czy będzie 2. sezon serialu "Równonoc" na Netflixie? Serial cieszy się zainteresowaniem na platformie i wiele osób zastanawia się, czy będą nowe odcinki. Szczegóły dotyczące tego, czy 2. sezon serialu "Równonoc" pojawi się na Netflixie, można znaleźć poniżej.

Równonoc
fot. Tine Harden/Netflix

"Równonoc" na Netflixie, sezon 2 - kiedy premiera nowych odcinków serialu? Czy w ogóle powstanie kolejny sezon duńskiej produkcji? Odpowiadamy na najczęstsze pytania osób, którym nowa produkcja Netflixa przypadła do gustu. Czy będzie 2. sezon "Równonocy"? Podajemy szczegóły.

Zobacz także:  Seriale, które skończyły się w 2020 roku. Tych tytułów już nie zobaczymy 

"Równonoc", sezon 2 - czy będzie drugi sezon serialu Netflixa?

"Równonoc" to kolejna duńska produkcja, która podbija Netflixa. Serial miał premierę 30 grudnia 2020 roku. Fabuła produkcji jest oparta na duńskiej audycji "Equinox 1985"Jest to opowieść o losach Astrid - bohaterkę poznajemy jako dziewczynkę, gdy w 1999 roku w niewyjaśniony sposób znika cała klasa licealistów, w tym jej siostra. W 2020 roku Astrid postanawia wyjaśnić, co się przytrafiło jej siostrze i jej przyjaciołom. 

Redakcja poleca

Coraz więcej osób szuka informacji na temat tego, czy pojawi się 2. sezon "Równonocy". Na ten moment trzeba będzie się uzbroić w cierpliwość. Netflix nie ujawnił jeszcze żadnych szczegółów dotyczących ewentualnej kontynuacji. 

"Równonoc": kiedy 2. sezon serialu? [DATA PREMIERY]

Netflix nie podał, czy "Równonoc" doczeka się kontynuacji. Serial, porównywany do niemieckiego "Dark", jest niezwykle popularny na platformie. Jak tylko pojawią się informacje na ten temat, to podamy je w artykule, który będzie aktualizowany na bieżąco.

W serialu "Równonoc" występują: Danica CurcicLars Brygmann, Karoline Hamm, Viola Martinsen czy Fanny Bornedal.

Zobacz także:  Najciekawsze serialowe premiery 2021 roku. Na które produkcje czekamy najbardziej? [LISTA] 

RadioZET.pl/Netflix Polska