Obserwuj w Google News

Shakira popłakała się na oczach fanów. Wszystko przez rozstanie z Gerardem Pique

2 min. czytania
22.03.2023 15:50
Zareaguj Reakcja

Shakira została przyłapana przez paparazzi podczas szału zakupów w Nowym Jorku. Niestety wizyta w sklepie nie wprawiła jej w dobry nastrój, a media obiegły zdjęcia zapłakanej gwiazdy. Nadal cierpi po rozstaniu z Gerardem Pique?

shakira-popłakała-się-w-sklepie-wszystko-przez-rozstanie-z-gerardem-pique
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News, Instagram (@3gerardpique)

Shakira i Gerard Pique rozstali się w atmosferze skandalu. Choć piosenkarka przeżyła dramat, dowiedziała się o zdradach partnera w dość zabawny sposób. Gwiazda zauważyła, że ktoś wyjada jej ulubiony dżem z lodówki. Shakira była zaś jedyną mieszkanką domu, która raczyła się smakiem owocowego smarowidła. „Zakazanego owocu” skosztowała kochanka piłkarza Clara Chia Marti.

Konfrontacja z Gerardem nie pozostawiła cienia wątpliwości. Okazało się, że sportowiec nie był wierny wokalistce. Wkrótce para spotkała się w sądzie, gdzie podzieliła się opieką nad dziećmi. Choć Pique podobno chciał wrócić do Shakiry, ta szybko ostudziła jego zapędy i wydała oświadczenie, w którym zmiażdżyła byłego partnera.

Redakcja poleca

Shakira rozkleiła się w sklepie. Wiemy, co doprowadziło ją do łez

Szczególnie głośno o końcu związku celebrytów zrobiło się, gdy piosenkarka zaprezentowała światu piosenkę, w której wyliczyła wszystkie przewinienia piłkarza. W bijącym kolejne rekordy utworze Shakira zapewnia, że jest warta więcej niż dwie 22-latki i nazywa młodą kochankę Gerarda jej marnym „zamiennikiem”. Choć wydawało się, że pozwoliło to wokalistce uporać się z bólem po rozstaniu, prawda może okazać się zupełnie inna.

Niedawno paparazzi przyłapali Shakirę podczas zakupów w jednym ze sklepów w Nowym Jorku. Na opublikowanych przez nich zdjęciach widzimy płaczącą gwiazdę. Najwyraźniej emocje wzięły górę, a smutnej celebrytce przestało przeszkadzać to, że znajduje się w miejscu publicznym, gdzie mogą ją dostrzec zarówno fani, jak i fotoreporterzy. Co było przyczyną płaczu 46-latki? Czy na jej zły nastrój miał wpływ Gerard Pique?

Zdaniem dziennikarzy pracujących przy latynoskiem programie „Despierta America” emitowanym na amerykańskiej antenie Univision gwiazda nie mogła poradzić sobie z nadmiarem emocji. Powołując się na informacje uzyskane od osoby z otoczenia piosenkarki, prezenterzy wyjaśnili, że jej łzy spowodował narastający stres. „Shakira może przeżywać konsekwencje stresu związanego ze sławą. Wielu mówi, że to stres związany z obecną sytuacją, w której się znajduje” - tłumaczono telewidzom, wspominając o rozstaniu piosenkarki z Gerardem Pique.

Zobacz także: Shakira zostawiła partnera dla Pique. Porzuciła go i odeszła do młodszego

Spodziewaliście się, że Shakira wciąż cierpi po zakończeniu związku z wieloletnim partnerem? A może myśleliście, że wszystkie żale zdążyła wyśpiewać w piosence uderzającej w piłkarza?

shakira-płacze-w-sklepie (1)
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
shakira-płacze-w-sklepie (2)
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
shakira-płacze-w-sklepie (3)
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News
shakira-płacze-w-sklepie (4)
fot. Felipe Ramales / SplashNews.com/East News