Obserwuj w Google News

Wściekła matka Gerarda Pique łapie Shakirę za twarz. Szokujące nagranie

2 min. czytania
24.01.2023 16:00
Zareaguj Reakcja

Rozstanie Shakiry i Gerarda Pique wciąż budzi wiele kontrowersji. Podobno piosenkarka pozostaje też w nie najlepszych relacjach z matką byłego partnera. Uciszyć plotek z pewnością nie pomoże szokujące nagranie, które znalazło się w sieci.

wsciekla-matka-gerarda-pique-łapie-shakire-za-twarz-szokujące-nagranie
fot. Invision/Invision/East News, GTRES/G3 Online/East News

Shakira i Gerard Pique rozstali się w czerwcu 2022 roku. Byli partnerzy spotkali się w sądzie i ustalili zasady opieki nad ich dziećmi. Wokalistka nie tylko opublikowała oświadczenie, w którym zmiażdżyła niewiernego partnera, ale wydała też piosenkę, w której atakuje Gerarda, wymieniając jego kolejne przewinienia. Jednym z nich miało być pozostawienie piosenkarki w mieszkaniu położonym naprzeciwko miejsca zamieszkania matki piłkarza. Choć o złych relacjach Shakiry i Montserrat Bernabeu plotkowano nie od dziś, sposób, w jaki gwiazda postanowiła poradzić sobie z tą sytuacją, wielu wprawił w osłupienie. Artystka postawiła bowiem na balkonie kukłę wiedźmy, która złowrogo spogląda w stronę domostwa „teściowej”. Niedawno do sieci wyciekło szokujące nagranie, na którym widać, jak matka Pique traktowała ukochaną syna.

Redakcja poleca

Tak matka Gerarda Pique próbowała uciszyć Shakirę. Nagrano kłótnie kobiet

Na Twitterze pojawiło się stare nagranie, na którym uchwycono nieprzyjemną rozmowę Shakiry i matki Gerarda Pique. Ostra wymiana zdań szybko musiała przerodzić się w kłótnię, bowiem Bernabeu najwyraźniej przestała panować nad swoim zchowaniem. W pewnym momencie złapała Shakirę za twarz i próbowała ją uciszyć. Sądząc po wyrazie jej twarzy, można zgadywać, że była naprawdę wściekła. Panie prawdopodobnie zostały uwiecznione na nagraniu w dniu, w którym Pique odbierał nagrodę. Połyskująca kreacja Shakiry miała nie przypaść do gustu matce piłkarza. Czy możliwe, że taka drobnostka spowodowała atak?

Zobacz także: Shakira rozstała się z Gerardem Pique. Wiemy, ile na tym zarobiła

Internauci byli wstrząśnięci szokującym gestem matki Pique. Piłkarz, który także znalazł się na nagraniu, nie zareagował na skandaliczne zachowanie Bernabeu. Fani celebrytów nie kryli oburzenia.

- Nie wiem, co jest gorsze, wredna teściowa, czy mąż, który pozwala poniżać żonę…

- Jak to możliwe, że znosiła tyle upokorzeń? - zastanawiali się w komentarzach.

Według Shakiry matka piłkarza szybko pogodziła się ze zdradą, której dopuścił się jej syn. 23-letnia kochanka Gerarda Pique została ponoć natychmiast przyjęta przez Bernabeu do rodziny.

Oglądaj