Obserwuj w Google News

Gerard Pique chciał wrócić do Shakiry. „Pracuj nad swoim mózgiem”

2 min. czytania
23.01.2023 09:04
Zareaguj Reakcja

Shakira i jej rozstanie z Gerardem Pique to jedno z najgłośniejszych wydarzeń w ostatnim czasie w świecie gwiazd. Piosenkarka nagrała nawet specjalny utwór, w którym miażdży byłego ukochanego. Media naśmiewały się, że piłkarza zdradził zwykły słoik dżemu. Jak się okazuje, sądził, że miał jeszcze jakąkolwiek szansę na powrót do Shakiry.

Shakira
fot. pressinphoto/Sipa USA/East News, AA/ABACA/Abaca/East News

Shakira zaczęła nabierać podejrzeń do swojego ukochanego w momencie, kiedy z lodówki zaczął ubywać… dżem. Gerard Pique oraz dzieci nie przepadają za tym dodatkiem do kanapek, więc ktoś inny musiał go podjadać. Po głośnym rozstaniu gwiazda nie chciała widzieć piłkarza na oczy. Nie było nawet mowy o reaktywacji związku – nie po takim publicznym skandalu.

Zobacz także:  Shakira rozstała się z Gerardem Pique. Wiemy, ile na tym zarobiła

Shakira nie dała Pique drugiej szansy

- Życzę ci powodzenia z moim, tak zwanym, zastępstwem. Nawet nie wiem, co się stało. Zachowujesz się tak dziwnie, że nawet cię nie poznaję. [...] Zamieniłeś Ferrari na Twingo, zamieniłeś Roleksa na Casio. Jedziesz szybko, zwolnij. Dużo siłowni, ale pracuj też trochę nad swoim mózgiem – śpiewa Shakira w piosence, w której rozlicza związek i zachowanie byłego partnera.

- Nie wrócę do ciebie, nawet jeśli będziesz płakać lub błagać – zapowiedziała Shakira w piosence.

Gwiazda nagrała tę linijkę, aby Gerard Pique zapamiętał, że nie ma już u niej szans? Najwidoczniej. Hiszpańskie media donosiły, że piłkarz żałował rozstania i próbował przekonać Shakirę, że ich związek ma jeszcze sens.

Redakcja poleca

Jordi Martin, znany hiszpański dziennikarz, ujawnił, że po miesiącu od rozstania Gerard Pique błagał Shakirę, aby zwyczajnie o wszystkim zapomniała. Zraniona piosenkarka, mówiąc krótko, kazała mu spadać.

Chociaż Shakira pozbyła się niewiernego ukochanego, to teraz ma inny problem. Jej sąsiadami są rodzice Gerarda Pique. Piosenkarka, aby zrobić na złość mamie piłkarza, ustawiła na tarasie kukłę wiedźmy, która spogląda w kierunku domu „teściów”. Ale to nie wszystko – Shakira zaczęła budować mur, aby na dobre odgrodzić się od domu matki Gerarda Pique.

Najgłośniejsze rozstania gwiazd w 2022 roku
8 Zobacz galerię
fot. East News, kolaż radiozet.pl